Сонник: вируюча вода, до чого сниться вируюча вода у сні приснилася

Якщо вам сниться вируюча вода, це ознака того, що скоро ви будете дуже приємна подорож, протягом якого ви відчуєте багато захоплюючих вражень.

До чого сниться вируюча вода – сонник Фрейда

Вируюча вода, яка з’являється у вашому сні означає, що ви зможете виконати свої мрії або, принаймні, деякі з них.

Коли уві сні ви бачите вируючу воду в річці це може бути оголошення про те, що ви відвідаєте якесь віддалене місце, де ви ніколи не були.

 

До чого сниться брудна вируюча вода – сонник Міллера

Коли сниться брудна вируюча вода — це знак вашого підсвідомості, що ви не дбаєте про себе і ведете здоровий спосіб життя, що дуже шкодить вашому здоров’ю. Якщо ви не зміните швидко свій спосіб життя, це може викликати проблеми зі здоров’ям.

Уві сні купатися в брудній вируючій воді – це сигнал агресії, яку ви відчуваєте до своїх близьких хоч вони того й не заслуговують.

До чого сниться вируючий потік води – сонник Ванги

Якщо сниться вируючий потік води, це ознака того, що ви будете дуже задоволені у найближчому майбутньому, тому що у вас буде багато можливостей зробити своє життя яскравіше але з-за своєї ліні ви все пропустіть.

Коли вируючий потік води з’являється у вашому сні, це означає, що у вашої компанії є чоловік який усіма шляхами намагається привернути вашу увагу, але ви не реагуєте і йому від цього погано.

До чого сниться вируюча вода в річці – сонник Нострадамуса

Коли вам сниться вируюча вода в річці — це ознака того, що людина відкрито продемонструє вам своє співчуття, і для вас це буде дуже приємною подією.

До чого сниться вируюча вода набігає – сонник Хассе

Сниться вируюча вода набігає, цей сон означає, що багато людей будуть схвалювати вашу поведінку, і ви будете пишатися собою, повністю заслуговує уваги.
 

Сонник - тлумачення снів