Сонник: бурхлива річка до чого сниться бурхлива річка уві сні приснилася

Якщо бурхлива річка з’являється у сні, це не найкращий ознака для вас, так як він говорить вам, що ви будете зловживати довірою, що ваші близькі люди мають до вас.

 

До чого сниться бурхлива річка – сонник Фрейда

Коли вам сниться бурхлива річка, загалом, цей сон може означати, що незабаром у вашому житті відбудуться великі зміни, які буквально перевернуть ваше життя догори дном.

Бурхлива річка уві сні жінки означає, що ви будете намагатися зробити все, щоб поліпшити якість життя в матеріальному сенсі, але на даний момент у вас немає такої можливості, тому що ви йдете до неї абсолютно неправильно.

 

До чого сниться бурхлива чиста ріка – сонник Міллера

Якщо вам сниться чиста ріка бурхлива, цей сон означає, що ви ризикуєте брати участь у деяких пропущених підприємствах, тому вам потрібно бути насторожі, якщо ви не хочете втратити свої фінанси.

Бурхлива чиста річка у сні означає, що якщо ви тримаєте холоднокровний розум в якійсь складній ситуації, і ви не втратите відчуття здорового глузду, у вас не буде проблем, з якими ви не впораєтеся.

 

До чого сниться плисти по бурхливій річці – сонник Ванги

Тлумачить наш сонник якщо вам сниться, що ви пливете по бурхливій річці, це ознака того, що людина буде різко критикувати вас, і це буде для вас дуже неприємним осадом, але незабаром з’ясується, що все це було помилкою та в кінцевому підсумку буде на вашу користь.

Уві сні ви пливете проти бурхливої річки, ви очікуєте прийняття якогось важливого рішення, і ви дуже обмежені.

До чого сниться бурхлива брудна річка – сонник Нострадамуса

Якщо вам сниться бурхлива брудна річка, це ознака того, що ви можете стати свідком нещасного випадку в безсонний день.
 

Сонник - тлумачення снів