Сонник: вежа до чого сниться вежа у сні приснилася вежа

До чого сниться вежа? Як сонники трактують такий сон? Таке сновидіння означає, що ви повинні очікувати зменшення Ваших доходів. Башта у сні, незважаючи на те, що сонник тлумачить що такий сон пов’язаний з фінансами, зовсім не повинно означати, економічних втрат, але майже завжди виконує функцію попередження перед різними злими або нещасними подіями, в основному, належними на втрату чогось важливого.

До чого сниться висока вежа у сні — сонник Фрейда

До чого сниться уві сні бачити Високу вежу, або навіть маленьку, це віщує вам серйозні фінансові втрати.
Якщо ти бачиш вежу але не можеш підійти близько, це віщує погіршення поточної економічної ситуації, не виключено, що в результаті шахрайства, жертвою якого вже скоро, на жаль, ви можете стати.

Приснилася Ейфелева лазня — сонник Міллера

Якщо сниться Ейфелева вежа, це означає для Вас значну і досить несподіваний приплив грошей, а якщо ви отримуєте їх від кого-то – що Ваші зусилля в якомусь конкретному випадку не принесуть жодних результатів, крім втраченого часу.
Також такий сон означає зростання Ваших доходів, а значить, не виключено, що ви отримаєте надбавку, а якщо пішла гуляти їх на тонкі – що перестає Тобі бути в залежності від одного з близьких людей.

Бачити, як падає вежа у сні — сонник Ванги

До чого сниться падаюча вежа? За сонником це попередження, щоб ти не вплутався в підприємство, яке в даний час мова йде, по голові, тому що ви не можете мати з ним ніяких переваг. Може бути також виразом малої впевненості в собі людини, в основному, в тому, що кожна її дія має закінчитися катастрофою, тому що вона дуже негарна, щоб, нарешті їй вдалося.

 

До чого сниться падаюча вежа в сні — сонник Нострадамуса

Якщо наснилося що падаюча вежа і можливо принесла велику шкоду вашим знайомим, це скоріше, хороший знак, тому що означає, що через деякий час Вам вдасться несподівано знайти найкращий вихід з якоїсь неприємної ситуації, в якій опинився, однак, це не означає, що ви скористаєтеся цією можливістю.

До чого сниться висока вежа — сонник Хассе

До чого сниться висока вежа? Коли уві сні ти дивишся на високу вежу, це сигнал, що найближчим часом твердо варто проявляти більшу пильність, особливо, звичайно, на роботі, але не тільки. Ви повинні ще більш ретельно, ніж зазвичай, все перевірити і більш ретельно стежити за своїм справам.

Сонник - тлумачення снів