Сонник – білка до чого сниться білка у сні приснилася

Білка. Коли уві сні ви бачите білку, це для Вас сигнал, що треба більше старатися добре виконувати свої обов’язки на роботі, тому що, може бути, не робиш цього, в тій мірі, в якій ви здатні . Сонник пропонує розглянути тлумачення астрологів

До чого сниться білка — Сонник Фрейда

Сниться білка уві сні, сонник символізує, що наяву ви шукаєте якісь нових занять і захоплення, бо відчуваєш, що ти витрачаєш свій вільний час або у вас його в надлишку.

Сниться білка в будинку — для Вас сигналом, що вам слід замислитися над тим, що для Вас в житті головне.

Коли тобі сняться білки на дереві — це попередження, що скоро дійде до Тебе якась неприємна інформація, яка надовго зіпсує Вам гарний настрій. Такий сон обіцяє, що найближчим часом на Вашу голову звалиться багато обов’язків, і не виключено, що серед них є якийсь спеціально для Вас неприємно і важко здійсненне завдання.

До чого сниться білка жінці — Сонник Міллера

Якщо сниться білка жінці – сонник припускає, що скоро настане для Вас час відпочинку і полегшення, яке ви відчуєте після якихось серйозних проблем, які досі не дозволяли Тобі дихати.

Якщо уві сні сниться маленька білка — це анонс отримання роботи, з-за якої ви будете дуже задоволені, хоча і не обов’язково у фінансовому плані.
Якщо сниться біла білки — це ознака, що скоро кардинально зміняться Твої симпатії для фізичної особи, якщо ж ви перебуваєте в чужому, незнайомому офісі, це анонс, що Вам вдасться зав’язати нову дружбу. У цілому цей символ означає, що треба закрити за собою зрештою якийсь етап життя, який досі не вдалося остаточно завершити.
 

До чого сниться білка руда — Сонник Ванги

Якщо уві сні сниться білка руда — це передвістя успішного союзу, яке скоро Вам вдасться залучити, а якщо ви вже в якійсь постійній взаємозв’язку, це означає, що ви будете з неї черпати велике задоволення.

Коли приснилася білка руда в будинку — це дебют, що скоро у Вашому житті з’явиться нове джерело доходу, який буде для Вас дуже вигідним рішенням.

Також може символізувати подарунок, якій скоро ви отримаєте від кого-то, а якщо сниться зловити білка, оголошує це для Вас нагороди і якісь суттєві відмінності нової дружби і любові.

До чого сниться білка в руках — Сонник Нострадамуса

До чого сниться білка в руках. Сонник пророкує велике щастя, яке незабаром станеться з Тобою

Сниться годувати білку з рук – сон обіцяє, що Ваш партнер зробить якийсь безвідповідальний вчинок, що ви будете мати з ним проблеми.

 

До чого сниться білка дівчині — Сонник Хассе

Якщо сниться білка дівчині такий сон передвіщає, що найближчим часом виникне новий союз повний пристрасті і неприборканих емоцій, після якого прийде велике розчарування, можливо, має зв’язок з мораллю.

Сниться білка руда для дівчини — це сигнал, що навколо Вас знаходяться недоброзичливі і брехливі по відношенню до Вас люди, на яких слід звертати пильну увагу, а якщо їх подпустишь близько до себе — на Твою голову скоро впаде багато нових проблем.

Сниться укус білки – сновидіння трактує, що Вам вдасться отримати значне багатство, але всупереч Твоїм очікуванням зовсім не зробить так, що раптом ви станете щасливим.

А коли уві сні сниться вкусила білка – сонник символізує і віщує це для Вас втрата надії і велике розчарування, що ви можете очікувати найближчим часом. Це сигнал від Вашого підсвідомості, що наяву ви займаєтеся ніж-то, що не дає Вам ніякого переваги, а тільки витрачаєш на це свою енергію і дорогоцінний час. Підсвідомо прекрасно це усвідомлюєш, але не хочеш з якоїсь причини зізнатися сам перед собою.

До чого сниться годувати білок — Сонник Лоффа

Сниться годувати білок — цей символ означає, що скоро ви опинитеся в складній ситуації, в якій ви будете потребувати допомоги когось ззовні, або ж вже перебуваєте в біді, з якими ви не в змозі впоратися сам. На щастя, цей сон означає, що скоро станеться що-небудь, що допоможе Тобі вийти з неприємностей – не виключено, що це буде несподіваний приплив грошей або підвищення на роботі.

Сниться білку гладити — швидше за все, означає, що наяву у вас є проблеми з відсутністю взаєморозуміння з близькими, і не виключено також, що Вам не вистачає тепла і близькості іншої людини.

Сонник вважає, що якщо сниться чорна білка — це може бути і оголошення про смерть.

Або може бути провісником якихось проблем зі здоров’ям, які незабаром е відбудуться або сигнал, що є якась велика проблема, з якою не зможете впоратися самостійно, і ви повинні звернутися до когось з проханням про допомогу.
 

До чого сниться багато білок — Сонник Лонго

Якщо уві сні сниться багато білок, це попередження, що незабаром у вас якимось чином виникнуть справи, які на думку сонника –не принесуть користі, а навіть навпаки – можуть у Тебе з-за цього виникнути великі неприємності.

Сниться ручна білка — такий символ у сні означає, що у вас будуть сварки і розбіжності в лоні сім’ї.

Сонник - тлумачення снів