Сонник: веснянки до чого сняться веснянки уві сні приснилися

До чого сняться веснянки? Коли вам сняться веснянки, це означає, що ви станете жертвою якогось обману. Якщо ви приховуєте веснянки уві сні, це добрий знак для вас у родині. Якщо уві сні у вас на обличчі багато веснянок, у ньому говориться, що людина буде використовувати вас.

До чого сняться веснянки – сонник Фрейда

Коли сняться веснянки, це ознака того, що ви не повинні турбуватися про атаки, які відбуваються в останні час з боку недоброзичливців, тому що вони не можуть нашкодити вам, але може зіпсувати ваш настрій.

Коли веснянки з’являються в певному контексті це означає, що ви зіткнулися з необхідністю приймати важливі рішення про майбутнє своєї і вашої родини. Як правило, цей сон може оголосити, що ви скоро будете удостоєні честі, і це закінчить ваші проблеми.
 

До чого сняться веснянки на обличчі – сонник Міллера

Веснянки на обличчі, з’являються уві сні, дають вам деякі переваги в житті.

Великі веснянки на обличчі передбачають множення вашого майна незабаром.

Коли ви в сні хочете, що б у вас з’явилися веснянки на обличчі, це означає, що, незважаючи на багато зусиль, ваша давня проблема повністю не зникне. Веснянки на обличчі у вашого друга уві сні, це сигнал від вашого підсвідомості, що ви не дозволите собі впасти в гнів і ще більш агресивно ставиться до людей.

До чого сняться веснянки на руках – сонник Ванги

Веснянки на руках у сні, сон може означати, що ви відволікаєтеся з-за своїх проблем в еротичному світі.

Якщо вам сниться, що ви бачите веснянки на ваших руках, це принесе вам щастя і славу, а це означає що ви скоро будете звільнені від своїх проблем.

До чого сниться коли ти весь укритий ластовинням – сонник Нострадамуса

Якщо уві сні ви всі покриті веснянками, це знак того, що незабаром ви закінчите сцену у своєму житті. Коли вам сниться, що ви покриті червоними веснянками, це сигнал від вашого підсвідомості, що ви залишитеся спокійні в своїх іграх.
 

До чого сниться багато веснянок на обличчі – сонник Хассе

Якщо сниться багато веснянок на обличчі, які з’являються у вашому сні, оголошує, що ваші проблеми скоро закінчаться. Загалом, цей сон добрий знак для вас.

 

До чого сняться веснянки у дитини – сонник Лонго

Вам приснилися веснянки у дитини, цей сон може означати, що у вас занадто багато обов’язків на плечах, і ви відчуваєте втому, тому вам потрібно відпочити.

Сонник - тлумачення снів