Сонник: ваги до чого сняться ваги уві сні приснилися

До чого сняться ваги? Коли вам сняться ваги, це означає, що коли у вашому житті з’явиться найлютіший ворог який може суттєво вам зашкодити. Вам потрібно остерігатися не сумлінних людей, які оточують вас в професійній сфері.

До чого сняться ваги сонник Фрейда

Якщо вам сняться ваги, це означає що буде багато перешкод, з якими вам доведеться зіткнутися в найближчому майбутньому. Коли ви бачите ваги на столі у сні, це знак того, що вам доведеться впоратися із важким завданням.

Коли ваги електронні в якомусь контексті з’являються уві сні, це означає, що у вас скоро буде можливість брати участь в ідеальній грі.

Коли вам у сні сниться вставати на ваги, сон розповідає вам про хворобу або обіцянки, що ви будете незабаром робити щось безкоштовно.

Як тлумачить сонник якщо в сні ви побачили ваги для зважування продуктів, це ознака того, що вам не пощастило в ваших нових починаннях.

 

До чого сниться ваги зважуватися – сонник Міллера

Коли вам сниться, що ви взвешиваетесь, це означає, що коли в житті ви чуєте на свою адресу компліменти від протилежної статі, ви категорично заперечуєте їх, бо думаєте, що вам доведеться давати щось взамін. Сонник свідчить, що вам потрібно ставитися трохи простіше до всього, що відбувається і бути трохи уважніше до компліментів на вашу сторону.
 

До чого сниться на вагах вага – сонник Ванги

Коли сниться на вагах вага, сон принесе вам багатство. Якщо ви стоїте на вагах уві сні і бачите свою вагу, це означає, що ви хочете, щоб інші брали участь у ваших обов’язках. Коли ви обнуляєте на вагах вагу, це означає, що ви подолаєте перешкоди, які з’являться на вашому шляху до певної мети.

До чого сняться ваги підлогові – сонник Нострадамуса

Ваги підлогові уві сні, є ознакою того, що вам скоро знадобиться допомога, але ніхто не подасть вам руку. Коли уві сні ви бачите підлогові ваги, це означає, що після багатьох важких робіт ви досягнете мети своєї мрії. Якщо ви купуєте підлогові ваги, це ознака того, що ви випадково заробите трохи грошей. Чорні підлогові ваги які з’являється у сні, є часом посухи в професійних питаннях.
 

До чого сниться на вагах велику вагу – сонник Хассе

Уві сні побачили на вагах велику вагу, як правило, цей сон повідомляє про поліпшення вашої ситуації — як у загальному, так і в конкретному випадку. Якщо вам сниться, що ви побачили велику вагу на вагах чужій це ознака того, що у вашому житті буде дуже вигідна угода.
 

Сонник - тлумачення снів