Сонник: великий корабель до чого сниться великий корабель у сні приснився

До чого сниться корабель великий? Коли вам сниться великий корабель, це ознака того, що у вашому житті щось станеться, і ви будете дуже задоволені.

До чого сниться корабель великий сонник Фрейда

Великий корабель уві сні, це може бути попередження, про те що ви маєте неправильну інформацію щодо проведення людину, з якою ви збираєтеся пов’язати своє життя — ви відчуваєте, що він щирий, але насправді має намір поставити вас в оману, щоб на вас справити хороше враження і спонукати вас пов’язати з ним життя.

До чого сниться корабель великий на воді – сонник Міллера

Сон, у якому ви бачите великий корабель на воді принесе вам радість і хороше здоров’я.

Бачити уві сні великий корабель на воді який далеко від вас, це повідомлення, що протягом довгого часу ви будете насолоджуватися своїм дуже хорошим фінансовим становищем.

Велика кількість великих кораблів на воді — поганий знак, тому що він оголошує про проблеми і перешкоди, які можуть з’явитися перед вами найближчим часом.

Але якщо вам сниться, що ви бачите гарячі великі кораблі на воді, це сигнал для вас, що є якась справа, яка вимагає від вас негайного завершення, тому що воно не може залишатися незавершеним.

До чого сниться корабель у морі – сонник Ванги

Великий корабель у морі означає, що надії, які ви досі приховували і придушували, будуть зустрінуті несподівано.

Уві сні приснилися великі кораблі потонули в морі — провісник великої кількості проблем і серйозних турбот, з якими ви скоро зіткнетеся.

До чого сниться великий корабель жінці – сонник Нострадамуса

Коли жінці сниться великий корабель, це ознака того, що рано чи пізно, керуючись стереотипами або пропозиціями інших, ви будете помилково судити людину і відмовитися від неправильного судження про цьому, що несумісні з існуючою реальністю.

 

До чого сниться плисти на великому кораблі – сонник Хассе

Вам сниться плисти на великому кораблі, це може бути оголошення, що в найближчому або віддаленому майбутньому у вас буде занепад сил, і це, ймовірно, не буде надто вражаючим знаком для вашого організму.
 

Сонник - тлумачення снів