Сонник: великий кіт до чого сниться великий кіт у сні приснився

До чого сниться великий кіт? Коли уві сні вам сниться великий кіт, це ознака того, що ви збираєтеся займатися складними відносинами з людиною, яка вам не подобається, і що так чи інакше це погано впливає на вас.

До чого сниться великий кіт – сонник Фрейда

Якщо вам сниться великий кіт, цей сон означає, що у вашому житті буде дуже складна ситуація, це буде залежати від вас і від вашого ставлення до оточуючих. Ви повинні намагатися тримати голову холодною, і проявляти хоробрість, на яку ви здатні, тому що тільки тоді у вас буде шанс домогтися успіху.

Сниться великий сірий кіт – це провісник сумі, яку ви відчуєте в найближчому майбутньому.

Великий рудий кіт у сні жінки -це чутки в реальному житті, і незабаром ви дізнаєтеся деяку інформацію про людину, яка стане для вас великим неприємним сюрпризом.

Якщо сниться великий кіт на руках – це ознака того, що ви прокинулися, в першу чергу можливо, тільки підсвідомо, тому що ви боретеся з труднощами подолання проблем.

Жінці сниться великий білий кіт, загалом, цей символ може означати, що у вас немає сили або здатності позбутися від проблеми, в яких ви перебуваєте, і вам потрібно допомогти іншим.

До чого сниться великий рудий кіт – сонник Міллера

Коли уві сні вам сниться великий рудий кіт, це ознака того, що ви сильно залежите від кого-то, і незабаром відносини почнуть турбувати вас настільки, що ви захочете радикально змінити свою ситуацію.

Коли вам сниться, що ви тримаєте в руках великого рудого кота, це попередження про те, що хтось буде проти вашої волі, або без вашого відома отримує незаконну прибуток від вашої власності.

 

До чого сниться великий кіт жінці – сонник Ванги

Великий кіт у сні жінки, загалом, цей символ може означати, що у вас є деякі спогади, до яких ви хотіли б повернутися, з якоїсь причини, чи ви розумієте, що ви повинні зробити це, щоб в кінцевому підсумку закрити сцену у вашому житті.

До чого сниться великий чорний кіт – сонник Нострадамуса

Вам сниться великий чорний кіт, цей сон може означати, що ви дуже любите висловлювати свої думки чи погляди на щось, але по якійсь причині ви не можете цього зробити, або у вас немає мужності зробити це. Це також може бути сигналом про те, що у вас є домінування, але це не ваша хороша риса, і вам було б краще позбавитися від неї.

До чого сниться великий білий кіт – сонник Хассе

Якщо ви в сні бачите великого білого кота, це знак того, що ви збираєтеся познайомитися з якимось заможним і впливовим людиною, щоб ви могли досягти багато чого і отримати з цього вигоду.

 

До чого сниться великий пухнастий кіт – сонник Лонго

Уві сні приснився великий пухнастий кіт, це ознака того, що у вашому житті відбудеться щось дуже щасливий, що протягом довгого часу поліпшить ваше самопочуття.

Сонник - тлумачення снів