Сонник: великі хвилі до чого знятися великі хвилі уві сні приснилися

Коли уві сні ви бачите великі хвилі, це знак того, що вам вдасться підвищити або добитися ще одного великого успіху на професійній основі швидше, ніж ви очікуєте.

До чого сняться великі хвилі — сонник Фрейда

Якщо вам сниться океан з великими хвилями, це може означати, що ви скоро знайдете додаткове джерело доходу, і ви зможете заробити багато грошей.

Коли вам сниться велика морська хвиля, це передвісник виконання вашої мрії, і це буде мати велике значення для вашого життя.

Сон в якому сниться повінь велика хвиля — це попередження для вас, що ви нікому не діліться своїми секретами, навіть якщо ви вагітні і хотіли б довірити комусь. Якщо ви зробите це, можливо, що людина, якій ви довіряєте одного разу використовує ваш секрет проти вас.

Уві сні велика чиста хвиля, є передвісником погіршення атмосфери на робочому місці.

Приснилися дуже великі хвилі, цей символ може означати, що хтось потребує вашої посередником в якомусь конфлікті, в якому він бере участь.

Якщо вам сняться великі хвилі на річці, це ознака того, що ви самокритичні до вашої особистості. Ви абсолютно унікальні, і з цієї причини інші користуються цим. На жаль, ніхто не поділяє вашу думку, з цієї причини ви почуваєте себе униженым.

До чого сняться великі хвилі на морі — сонник Міллера

Якщо вам сняться великі хвилі на морі, це означає, що поруч з вами є людина, гідний дати повну впевненість, що не дозволять вам розвиватися і діяти самостійно в будь-якій ситуації. Вам просто потрібно уважно оглядітися, тому що ви не бачите себе з точки зору одного на даний момент.

До чого сняться цунамі велика хвиля — сонник Ванги

Сон в якому велика хвиля цунамі, може бути гарною ідеєю взяти участь у вечірці або розважальному зборах найближчим часом, ця подія буде для вас важливим, оскільки ви можете зустріти когось, близького по духу.

До чого сняться великі хвилі і шторм — сонник Нострадамуса

Коли вам сниться великі хвилі, шторм, це передвісник швидкої реалізації вашої мрії або навіть більших успіхів

Якщо вам сниться дуже великі хвилі, це ознака того, що ваша життєва ситуація незабаром значно покращиться і у вас з’являться позитивні події.

До чого сняться великі хвилі накривають тебе — сонника Хассе

Сон в якому великі хвилі вас накривають, це може означати, що на шляху до мети виникнуть непередбачені неприємності, і у вас з’являться проблеми.

Сонник - тлумачення снів