Сонник – борода у жінки до чого сниться борода у жінки уві сні приснилася

Борода у жінки. Коли цей символ з’являється у сні, незалежно від того, де він відбувається, це швидше за все означає, що ви зіткнулися з важкими часом. Дуже можливо, що ви зіткнетеся з багатьма труднощами, з якими вам доведеться, сміливо зіткнутися, і з проблемами, які вам доведеться вирішувати, або якщо вам не вдасться щось зробити. Кожен сонник трактує дане сновидіння по-своєму, розглянемо значення кожного.

 

До чого сниться борода у жінки — Сонник Фрейда

 

Коли ви сниться борода у жінки, хоча символ явно негативний , це добрий знак для вас. Він може оголосити, що ви зробите добре, позитивне відкриття, або це може бути удачею для майбутнього і оголосити, що ви будете мати гармонійний, успішний шлюб у всіх відносинах.

Коли ви бачите бородату жінку уві сні, сонник попереджає вас, що ви оточені дуже егоїстичними людьми, і навіть якщо ви попросіть кого-небудь допомогти в чомусь, ви, швидше за все, не отримаєте його, тому вам потрібно бути готовим до того, щоб впоратися з цим самостійно.
 

До чого сниться виросла борода у жінки — Сонник Міллера

Якщо вам сниться виросла борода у жінки, це сигнал про те, що ви розвиваєте свою особистість або свої навички, і ви повинні скоро побачити цей позитивний ефект.

Коли цей символ в якомусь контексті з’являється у сні, це може означати, що ви живете у великій напруженості, викликаної стресом, поганою ситуацією в навколишньому середовищі або потребуєте в тому, чого ви не хочете або не можете задовольнити з якоїсь причини. І досить сильні, щоб їх не можна було повністю придушити.

Сонник говорить про цьому символі, що це, можливо, може бути прогноз, що незабаром ви вирішите вийти заміж. Це може бути також пророцтво про когось з вашого безпосереднього оточення — сім’ї або друзів.

Для сімейних пар це може означати, що сім’я зросте з-за народження дитини.

До чого сниться росте борода у жінки — Сонник Ванги

 

Коли сниться росте борода у жінки, це обіцянка, що ви скоро отримаєте велику честь, і вам сподобається ваше оточення. Швидше цей символ обіцяє швидку кар’єру для Вас.

Сниться борода у дівчини — Сонник Нострадамуса

 

Коли вам сниться борода у дівчини, це сигнал про те, що ви дуже самотні, коли пильнуєте, навіть якщо багато людей навколо вас, тому що у вас немає підтримки, немає на кого спертися у важку хвилину, щоб сховатися за спину і навіть близько немає нікого схожого.

 

До чого сниться сива борода у жінки — Сонник Хассе

 

Якщо вам сниться сива борода у жінки, це означає, що люди, яких ви приймаєте друзів, насправді, вони не виконують основні обов’язки одного, щоб надавати підтримку і допомогу у важкі часи для іншої людини. Підсвідомо ви це розумієте, і ви не відчуваєте себе комфортно в такій ситуації, тому ви хотіли б змінити його, але вам, швидше за все, не вистачає сміливості зробити це.

Сонник - тлумачення снів