Сонник: велика собака до чого сниться велика собака уві сні приснилася

Коли вам сниться велика собака, це знак того, що ви скоро виявите секрет прихований під вашої дахом. Це також може бути сигналом для вас не приховувати нічого від вашого чоловіка або партнера.

До чого сниться велика собака — сонник Фрейда

Сон в якому вам довелося бачити велику злий собаку уві сні, це може означати, що ви скоро зможете досягти великих успіхів у якійсь області але це не буде приємною подією оскільки воно буде нести певну проблему..

Коли сниться велика собака дівчині, це означає, що в найближчому майбутньому ви зіткнетеся з якимось позитивним, щасливою подією.

Якщо вам сниться велика собака яка нападає, це ознака того, що ви збираєтеся видужувати — ви або хтось із вашого безпосереднього оточення, у якого є які-небудь проблеми зі здоров’ям.

Сонник вважає, що сновидіння в якому сниться велика чорна собака, це позитивний ознака того, що ви збираєтеся виграти у своїх конкурентів в якійсь області або у ворогів.

Сняться великі кошлаті собаки — це попередження для вас, що ваш конкурент або супротивник має дуже погані наміри по відношенню до вас і що він або вона готові здійснити обман для вас.

Якщо сняться великі собаки чоловікові, це може означати, що у вас занадто багато повсякденному житті і ви відчуваєте занадто багато емоцій, з якими ви не можете впоратися.

Сон в якому сниться велика собака вівчарка, це ознака того, що у вашому найближчому оточенні є деякі ворожі по відношенню до вас люди про яких ви напевно не знаєте.

Сниться дуже велика собака, це ознака того, що ви скоро зіткнетеся з якоюсь дуже неприємною ситуацією, і якщо ви відчуєте тиск в горлі, це сигнал про те, що ви залишилися в деяких відносинах де з якоїсь причини ви відчуваєте себе погано.

Якщо сниться багато великих собак, це ознака того, що вас турбують деякі спогади, які ви хотіли б забути, але ви не можете це одна з найважливіших причин більшості ваших проблем. Ці спогади роблять вас нездатними прийняти жменьку і почати активно діяти, а також тому, що вони смокчуть вашу внутрішню енергію і вам залишається трохи взяти на себе щоденні проблеми.

Коли сниться велика лающая собака,це може означати що ви вловлюєте деякі страхи або що вони можуть залишатися на вашому підсвідомому рівні і що ви не усвідомлюєте їх існування на щоденній основі.

Сон в якому вам сняться великі ласкаві собаки, може означати якусь сильну емоційну зв’язок в якій ви пильнуєте, а це не добре для вас, тому що ви задихаєтеся в ній і ви відчуваєте, що ви залежні від когось навіть якщо тільки емоційно.

Згідно сонником, якщо вам доводиться тікати від великої собаки сні, це швидше за все попередження від вашого підсвідомості, що ви серйозно знехтували своїм станом останнім часом. Ви повинні обов’язково працювати над цим, так як це може зашкодити вашому здоров’ю.

Якщо сниться велика чорна собака яка нападає, це ознака того, що ви не зможете уникнути обману який чоловік приготував для вас, який з якоїсь причини дуже сильно залежить від вашої невдачі в якійсь області.

Коли сниться велика собака заміжній жінці, це ознака того, що скоро ви станете жертвою якогось нечесного людини, який вас обдурить в якомусь важливому питанні.

Сон в якому велика собака в будинку, це є поганим знаком, тому що вона оголошує, що скоро ви станете жертвою чийогось переслідування.

Приснилася велика собака на ланцюгу, це означає, що незабаром ви відкриєте нові перспективи і у вас буде можливість розвиватися в якійсь області.

Якщо сняться великі доброзичливі собаки , це означає про завершення етапу у вашому житті.

Сниться велика пухнаста собака – це ознака шлюбного і пасивного очікування у вашому житті.

Коли сниться велика світла собака, це означає що ви скоро отримаєте погані новини від свого друга, які незабаром відбудуться у вашому житті.

Сон в якому сниться, що ви гладите велику собаку може означати, це ознака того, що скоро хтось по відношенню до вас буде вести себе грубо і несправедливо.

Якщо сниться велика породиста собака є ознакою того, що ви повинні прийняти важке рішення, що більш складно оскільки вам потрібно вибрати безліч різних варіантів.

Коли велика сіра собака, це може означати, що ви мрієте про який-то ілюзорної надії, яка ніколи не може бути виконана.

Сниться велика гарна собака, це може бути ознакою того, що незабаром ви отримаєте якусь неприємну інформацію.

 

До чого сниться велика собака жінці — сонник Міллера

Якщо ви бачите велику собаку уві сні, це сигнал про те, що деякі спогади не дадуть вам спокою і вони не перестануть вас мучити поки ви не закриваєте якийсь незавершений бізнес з минулого.

Сон в якому велика собака лащется до вас, це ознака того, що ви скоро зіткнетеся з щасливим моментом у вашому житті.

До чого сниться велика біла собака — сонник Ванги

Коли вам сниться велика собака білого забарвлення, це знак того, що незабаром ви зустрінете дуже дорогої людини на вашому шляху. Це буде дуже хороший знак який матиме позитивне вплине на ваше життя.

Якщо в сні велика собака гавкає на стороннього, це означає, що людина, яку ви зрадили або іншим чином заподіяли біль, простить вам цей вчинок і дасть вам другий шанс.

Сон в якому велика собака з’являється у вашому будинку, це пророцтво якоїсь складної ситуації, яка незабаром може вас розбудити, якщо ви не будете діяти дуже обережно.

До чого сниться велика добра собака — сонник Нострадамуса

Сонник вважає бачити добру собаку може означати, що незабаром у вашому житті відбудеться неприємна подія і ви не зможете його уникнути.

До чого сниться велика собака кусає — сонник Хассе

Коли уві сні велика собака кусає вас або близької вам людини, це означає, що у вашому шлюбі або у тих, з ким ви якимось чином пов’язані буде багато проблем, які часто породжують дуже серйозні сварки, які своєчасно не можуть бути причиною.

Якщо вам сниться,що велика собака кусає вашого друга, це ознака того, що ви будете успішні з протилежною статтю.

До чого сниться велика руда собака — сонник Лонго

Сон в якому сниться велика руда собака, це попередження для вас, що поруч з вами є негідний вас людина, який дає вам помилкову надію.

Коли велика руда собака уві сні, це обіцянка найбільш позитивних змін у вашому житті. Ви можете очікувати, що незабаром у вас буде просування у ваших починаннях.

Сонник - тлумачення снів