Сонник: велика чорна собака до чого сниться велика чорна собака уві сні приснилася

Коли вам сниться велика чорна собака — це ознака того, що швидше, ніж ви припускали вам вдасться значно поліпшити вашу несприятливу фінансову ситуацію. Можливо навіть, що ви зможете отримати велике багатство і найголовніше, що це відбудеться дуже швидко і без особливих зусиль.

Приснилася велика чорна собака — сонник Фрейда

Якщо вам сниться велика чорно-біла собака, швидше за все сигнал від вашого підсвідомості, що ви надмірно егоцентричні, але в той же час ви схильні до песимістичного мислення, а негативні думки притягують негативні події. Підсвідомо (чи можливо свідомо, ви добре це розумієте і ви знаєте, що якщо ви зміните свою поведінку ваше життя буде набагато краще і багато в чому більш простий.

Сон в якому вам сниться велика зла чорна собака означає, що ви деякий час пригнічуєте деякі елементи вашої особистості не дозволяючи їм розвиватися з особистих причин. Можливо, це деякі з ваших звичок які ви вважаєте поганими або ті, які ви не маєте наміру переслідувати.

Коли сниться велика чорна собака гавкає на вас, незалежно від того де він відбувається, це означає, що ви людина вкрай деспотичний і ви хочете взяти під контроль все, що відбувається у вашому домі.

Приснилася велика чорна собака жінці — сонник Міллера

Якщо вам сниться велика чорна собака, це на жаль поганий знак, що негативно позначається на вас у вигляді, наприклад деяких непередбачених проблем або проблем зі здоров’ям.

Приснилася велика чорна собака добра — сонник Ванги

У сні бачити велику чорну собаку, це хороший знак, але недовговічний і не приносить вам більше важливих наслідків для майбутнього.

Приснилася велика чорна собака кусає — сонник Нострадамуса

Бачити уві сні велику чорну собаку яка кусає вас, це ознака того, що ваші проблеми будуть вирішені і швидше, ніж ви очікуєте.

Приснилася велика чорна собака дівчині — сонник Хассе

Сон в якому велика чорна собака сниться дівчині означає, що ви не зможете зробити важливий крок у найближчому майбутньому, тому що це може погано вплинути на ваші відносини.

Приснилася велика чорна нападниця собака — сонник Лонго

Сонник роз’яснює: сон в якому велика чорна собака нападає на вас , є доброю ознакою того, що ваші мрії, нарешті прийдуть до здійснення самостійно.

Сонник - тлумачення снів