Сонник: велика щур до чого сниться велика щур уві сні приснилася

До чого сниться велика щур? Коли вам сниться велика щур, це може означати, що у вас все досить таки не погано, але триває це може не довго, сон попереджає що у вас передбачаються певні проблеми.

До чого сниться велика щур – сонник Фрейда

Коли вам сниться велика щур — це сигнал, що ви повинні більше економити.

Якщо сниться тікає щур велика, цей сон обіцяє, що ви не зможете виконати мрію, яка була пов’язана з вами, щоб досягти щастя.

Якщо сниться вбити велику щура уві сні, це сон є сигналом від вашого підсвідомості, що ви витрачаєте занадто гроші, і ви повинні почати економити більше.

Сниться щур велика сіра тікає, це означає, що ви будете працювати, щоб забезпечити мирне, щасливе майбутнє.

Якщо вам сняться пацюки великі і маленькі, цей сон оголошує про великих витратах, а убиті великі і маленькі щури — покращиться ваше фінансове становище.

Великі руді щури уві сні оголошує вам про якомусь неназваному успіху, одягнених у сабо — процвітання і успіх на землі, а дерев’яна ложка — секретна справа.

Сняться великі щури які кусають, це означає, що плани, які ви в даний час носите, не найкращі, і ви повинні ретельно продумувати їх і модифікувати, якщо це необхідно.

За сонником якщо вам приснилася велика дохлий щур цей сон означає, що, якщо ви збираєтеся здійснити операцію, це дуже ризиковано, і ви повинні подумати про те, чи можете ви взяти на себе ризик.

Сниться велика щур стрибає цей сон є оголошенням про матеріальні втрати.

Якщо вам сниться велика жирна щур, це означає, що ви скоро будете удостоєні честі, ви досягнете успіху в будь художніх областей, в яких ви працюєте.

 

До чого бачити уві сні велику щура – сонник Міллера

Коли в якомусь контексті ви бачите велику щура уві сні, це знак вашого підсвідомості, що ви знаходитесь в настрої перебільшувати свої проблеми. Це викликає у вас дуже сильне занепокоєння про кожну дрібницю, яку ви відчуваєте як справжню драму, яка негативно впливає на ваш настрій і може навіть викликати проблеми зі здоров’ям.

Якщо у вашому сні з’являється ласкава велика щур, це знак що багато ваших проблем, які не так великі, як ви думаєте, будуть вирішуватися самі собою, без вашої участі.

Ручна велика щур уві сні, це може означати, що ви очікуєте несподіваного високого грошового потоку в найближчому майбутньому, тому ваш бюджет буде набагато краще, і ви зможете зробити якусь покупку.
 

До чого сниться щур велика сіра – сонник Ванги

Сновидіння, в якому ви бачите велику сіру щура може означати, що на плечах занадто багато обов’язків, і, хоча ви, ймовірно,
добре справляєтеся з ними, ваша підсвідомість дасть вам знак, що для вас це занадто багато, і ви повинні зменшити кількість проблем, які необхідно вирішити. Ви також повинні мати набагато більше відпочинку.

Якщо ви мрієте про велику сіру щура, це ознака того, що ви понесете значні матеріальні втрати і, можливо, навіть позбудетеся від всієї вашої сімейної власності.

До чого сниться щур жінці велика – сонник Нострадамуса

Якщо уві сні жінці сниться велика щур, це попередження, щоб розглянути ваше здоров’я, тому що у вас можуть бути проблеми з ним.

Якщо вам сниться, що ви використовуєте велику щура, це ознака того, що мрії, як правило, несуть непотрібні витрати з бюджету вашої родини.

Коли ви розмовляєте уві сні з великою пацюком, це означає, що ви дуже оригінальна людина, і вам не тільки соромно за цю особливість, але ви дуже любите його і намагаєтеся викрити його при кожній можливості.

До чого сниться велика чорна щур — сонник Хассе

Якщо вам сниться велика чорна щур ймовірно, це знак того, що не кожен у вашому оточенні цінує ваше бажання бути незалежним, але вони сприймають вас як зарозумілого людини, з дуже дратівливим чином буття.

До чого сниться велика щур в будинку — сонник Лоффа

Якщо уві сні ви бачите велику щура в будинку, в загальному, цей сон обіцяє, що у вас буде успішна життя, але невідомо, чи слід посилатися на цей прогноз на найближче майбутнє, або ваше фінансове становище значно покращиться за кілька років.

Якщо уві сні ви мрієте побачити велику щура будинку, це означає, що скоро хтось з вашого найближчого оточення — сім’ї або друзів запросить вас на весілля.
 

До чого сниться щур велика — сонник Лонго

Сниться щур велика цей сон може означати, що ви знаєте, що недавно знехтували, і ви повинні трохи попрацювати над своєю зовнішністю і, можливо, якимось чином змінити свій образ.

Якщо ви мрієте про велику щура, це ознака того, що вас спокусить зовнішній вигляд,і станете жертвою обману деяких з ваших найближчих друзів.
 

Сонник - тлумачення снів