Сонник: велика машина до чеснится велика машина уві сні приснилася

До чого сниться велика машина? Якщо вам сниться велика машина це попередження про безвідповідальній поведінці, яка вам дуже подобається, незалежно від можливих наслідків. Це також може бути ознакою того, що ви занадто багато страждаєте від болів серця, і що постійне напруження у вашому житті може привести до проблем зі здоров’ям.

До чого сниться велика машина – сонник Фрейда

Коли вам сниться велика машина, це попередження про існуючу в реальності проблеми. Вам потрібно підготуватися до того, що ви знайдете більше перешкод і труднощів для подолання, ніж ви думали.
 

До сниться їхати на великій машині – сонник Міллера

Якщо вам сниться, що ви їсте на великій машині, це ознака того, що ви збираєтеся знайти додаткове джерело доходу, а поломка великої машини в дорозі, говорить про те, що ви можете уникнути відвідин деяких противних і неприємних людей, з якими у вас немає ні найменшого бажання бачитися.

До чого сниться велика чорна машина – сонник Ванги

Вам сниться велика чорна машина, це знак того, що ви чекаєте мирного, не шокуючого майбутнього.

Якщо велика чорна машина подряпана у вашому сні, це означає що хтось з вашого найближчого оточення — сім’ї або друзів, скоро вирішить одружитися.

До чого сниться велика біла машина – сонник Нострадамуса

Якщо у вашому сновидінні з’явилася велика біла машина, це ознака того, що ви дуже зацікавлені в тому, щоб насолоджуватись славою і докладаєте до цього багато зусиль. Ви можете бути впевнені, що це зусилля окупиться.

Коли вам сниться, що ви миєте велику білу машину, це сигнал, що ви скоро отримаєте шанс отримати нове, дуже привабливе фінансове становище.

До чого сняться великі вантажні машини — сонник Хассе

Коли вам сняться великі вантажні машини, це означає, що ви швидко зможете вибрати з якоюсь незручної ситуації блискучу ідею, яка прийде на розум абсолютно несподівано.

Якщо вам сниться, що ви чуєте, що десь далеко їдуть великі вантажні машини, це добра ознака вашої матеріальної ситуації, проголошуючи, що вам вдасться знайти багатство і що у ваше життя прийде благополуччя.

До чого сниться машина велика фура – сонник Лонго

Якщо вам сниться, машина велика фура, це викличе деякі незручні проблеми в реальному житті.
 

Сонник - тлумачення снів