Сонник: вагітна дівчина до чого сниться вагітна дівчина уві сні приснилася

До чого сниться вагітна дівчина? Коли сниться тобі, що ти у сні бачиш вагітну дівчину, це може передвіщати сімейні розбіжності і сварки в сімейному колі, які повинні відбутися найближчим часом. Якщо ж тобі сниться, що ти береш за руку вагітну дівчину, це сприятливий знак, бо обіцяє, що вже скоро повністю повернешся до здоров’я.

 

До чого сниться вагітна дівчина – сонник Фрейда

Коли сниться тобі, що ти у сні бачиш вагітну дівчину, це може передвіщати сімейні розбіжності і сварки в сімейному колі, які повинні відбутися найближчим часом.

Якщо сниться дівчина вагітна з животом уві сні передвіщає постійне здоров’я і відмінну фізичну форму.

Коли вам сниться що вагітна дівчина народила символізує ваші комплекси, відсутність віри у власні можливості, що паралізує вас перед роботою.

Можливо сниться вагітна дівчина чоловікові, це означає, що вас занадто сильно хвилює думка людей, і ти не можеш приймати навіть конструктивну критику.

До чого сниться вагітна дівчина незнайома , це може бути сигнал з боку вашого підсвідомості, що ви повинні стати більш релігійним, тому що це може вам принести якісь вигоди, наприклад, у вигляді пошуку сенсу життя.

Коли вам сниться вагітна дівчина незаміжньою дівчині цей сон може означати, що наяву у вас великі проблеми з укладенням правильної оцінки вашої ситуації і, отже, бере на себе більшу частину ваших проблем.

Дуже часто сниться дівчина каже що вагітна, означає, що ви відчуваєте внутрішній неспокій, викликаний, швидше за все, дефіцитом у вашому житті любові і стурбовані тим, що ви її ніколи не знайдете, або теж сумуєш за своєю коханою людиною.

Сон в якому сниться що твоя дівчина вагітна, це може бути для вас сигнал, що ви не можете створити постійних відносин, тому що боїшся близькості, але ви повинні постаратися подолати в собі цей страх і спробувати обдарувати кого-то довірою.

Буває сняться вагітні подруги дівчині такий сон означає, що ви відчуваєте себе невпевнено і вам не вистачає почуття стабільності, які могли б (і повинні) дати вам ваші близькі.

У сновидінні гладити вагітну дівчину означає, що наяву ви відчуваєте, що втомилися, і, можливо, смуток своє безнадійне становище і сірим, нудним життям.

Сон в якому сниться гладити живіт вагітної дівчини, це може означати, що у вашому найближчому оточенні є, самоувереный людина, він може внести проблеми у ваше життя.

Коли приснилася молода вагітна дівчина, це означає, що скоро ви весело проведете час в компанії своїх друзів і знайомих.

Коли снитися вагітна дівчина заміжня, для Вас це буде не тільки відмінне розвага, але завдяки цьому, ви зможете розслабитися і зняти стрес, а може бути навіть Вам вдасться на деякий час забути про проблеми Вас питаннях і проблемах.

Уві сні сниться багато вагітних дівчат, це означає, що найближчим часом ви відчуєте значне полегшення через вирішення якогось затяжної проблеми або хто-небудь значним чином поліпшить вам настрій, втішаючи вас в печалі.

Сниться мертва вагітна дівчина, то це віщує якісь приємні, радісні події, які незабаром відбудуться у вашому житті і надовго сповнять вас відчуттям безмежного щастя.

Якщо уві сні сниться померла дівчина вагітна, цей сон вказує на якісь особи, які знаходяться у вашому близькому оточенні і постійно роблять вам проблеми своєю поведінкою, або просто залякати вас своїм небажаною присутністю і ніяк не можеш від них позбутися.

Коли сниться кохана дівчина вагітна, може провіщати, що незабаром відкрити якусь велику сварку й значним чином вплине це на вашому самопочутті. Також це може бути провісником якихось виникають на шляху до мети труднощів і перешкод, з якими доведеться незабаром зіткнутися.

Сон що твоя дівчина вагітна, це хороший знак, проповідники, що вам вдасться закрити якийсь поганий етап у своєму житті – закінчиться якась неприємна для вас річ або закінчаться інші ваші проблеми.

Сняться вагітні подруги дівчини означає те, що скоро ви станете жертвою неправдивої наклепу, і люди будуть шепотітися за вашою спиною, тому ви повинні бути дуже обережні, кому ви надаєте свої секрети.
 

До чого сниться вагітна дівчина хлопцеві – сонник Міллера

Уві сні хлопець бачить вагітну дівчину, в цілому цей символ означає бідність, але не обов’язково в тому сенсі, що вона стане твоєю долею.

Якщо уві сні хлопця з’являється вагітна дівчина, це означає, що ви повинні підготуватися до невдало час для вашої професійної діяльності. Ви можете також мати серйозні фінансові втрати, але вони швидко вирішуватися.

До чого сниться гладити живіт вагітної дівчини — сонник Ванги

Якщо уві сні ви гладите живіт вагітної дівчини, це передвістя покращення вашого загального життєвої ситуації, і в економічному сенсі. Такий сон передвіщає серйозні матеріальні блага, які незабаром можна чекати.

Інше пояснення вашого сну в якому ви гладите живіт вагітної дівчини вказує і на ваші проблеми у встановленні контактів з людьми, у результаті чого наяву ви можете відчувати себе самотнім і мати враження, що в світі немає людини, з якою зможеш ужитися і створити міцний зв’язок – любов або хоча б дружбу.

Коли ви в сні заспокоюєте і гладите вагітної жінки живіт, віщує наближення дуже хороших звісток, ви отримаєте підвищення на службі.
 

До чого сниться викидень вагітній дівчині – сонник Нострадамуса

Коли уві сні вагітній дівчині сниться викидень, цей сон може означати, що ти хочеш увійти в суспільство людей з більш високою позицицией, ніж ваша.

До чого сниться вагітна колишня дівчина – сонник Хассе

Сниться вагітна колишня дівчина, це знак поліпшення емоційної і душевної сфери життя і, зокрема, може провіщати, що дуже скоро ти зустрінеш людину у якого по справжньому влюбишся, взаємно і разом з ним ви створите успішний, щасливий союз. Якщо ж у вас є серйозні відносини, швидше за все, настане новий, щасливий для вас обох етап.
 

Сонник - тлумачення снів