Сонник – прати білизну до чого сниться прати білизну у сні приснилося

Прати білизну. Коли у Вашому сні з’являється тема прання білизни, це означає, що несприятливий період, в якому в даний час перебуваєте, пройде відносно швидко, а невдачі, що під час нього у тебе були, не залишать у Вашому житті серйозних наслідків.

До чого сниться прати білизну — Сонник Фрейда

 

Сниться прати білизну, такі сни представляють анонс у Вашому житті, в основному на ґрунті особистої і віщують радість і успіх в емоційній сфері.

Сни, в яких сниться прати чужу білизну, віщують, що скоро ви будете відчувати якийсь страх, і чим серйозно будете засмучені.
Згідно з Фрейдом, сон попереджають перед якимись перешкодами, які незабаром з’являться на Вашому шляху, і якщо Вам не вдасться перемогти їх, ви не будете в змозі реалізувати якийсь свій важливий план.

До чого сниться прати білизну у сні — Сонник Міллера

 

 

Прати білизну у сні — провісники безтурботного життя без всяких напастей.

Сниться прати білизну у сні — передвіщає спокій у житті і сімейне щастя, сниться прати чужу білизну – період турбот і багато турбот, чекає важкий час, повернуться до Вас якісь недороблені проблемні питання минулого, з якими ти сподівався не мати більше справа.

 

 

До чого сниться прати білизну руками — Сонник Ванги

 

До чого сниться прати білизну руками? Такі сни являють собою, як правило, попередження про ваше здоров’я і означають, що потрібно уникати стресових ситуацій і побільше кількості сну і відпочинку.

Якщо Вам сниться випране білизна на мотузці, по всій ймовірності, цей символ пов’язаний з Вашим життям і емоційним.

Сонник тлумачить такий сон, що скоро ви створите щасливі стосунки з людиною, яка Тобі доріг і ви створите ідеальну пару.
Цей символ, по всій ймовірності, повністю в Твоєму сні грає роль якогось попередження, але те, чого воно може стосуватися, ви повинні здогадатися самі, аналізуючи свою поточну життєву ситуацію або уважно роздивляючись навкруги себе найближчим часом.

До чого сниться прати білизну в машинці — Сонник Нострадамуса

 

 

Сон, у якому сниться прати білизну в машинці, це може означати, що ви повинні змінити свою нинішню поведінку, бо терпимість своєї слабкості або потурання якимось спокусам, не хорошими для Вас і якщо вам не вдасться впоратися з цією справою, коли-небудь ви можете з-за цього потрапити в дуже серйозні неприємності. Також це може бути попередження перед якимись людьми, з якими у вас є близький контакт.

Швидше за все, ці знання з якоїсь причини не добре для Тебе, може бути, з-за поганого впливу, які ці люди роблять на Вас, і не виключено, що коли-то змусять Тебе на якісь великі неприємності, і, можливо, навіть небезпека.

До чого сниться прати білизну в пральній — Сонник Хассе

 

Сниться прати білизну в пральній машинці — сон у цьому випадку є попередженням, щоб ви, по можливості, обмежили свої контакти з цими людьми або, принаймні, уважно дивилися в обидва ока, коли ви знаходитесь в їх компанії, щоб не навісили на Тебе якийсь небажаної ситуації.

До чого сниться випране чиста білизна — Сонник Лоффа

 

Якщо сниться випране чиста білизна — цей символ, однак, може також мати більш оптимістичне попередження і передвіщає, що незабаром ви зміните місце роботи, але не відомо, на жаль, є це зміна, безумовно, для Вас корисним

До чого сниться прати брудну білизну — Сонник Лонго

 

Якщо ви бачите сон, в якому сниться прати брудну білизну, то це може означати неприємності. Вони можуть стосуватися, наприклад, сфери матеріальної, але не відомо, за яких обставин вони відбулися, і якщо, наприклад, у вас є можливість відгородити себе від них, але на всяк випадок треба тримати обережність, щоб мати можливість вчасно відреагувати і протидіяти цим негативним змінам у Вашому житті.

Сонник - тлумачення снів