Сонник: штани до чого сняться штани уві сні приснилися

Якщо вам приснилися брюки це означає, що ваші друзі подбають про ваше благополуччя, і завдяки їм ви насолодитеся, приємно проведеним разом часом. Тому, якщо у вас є проблема, вона скоро втратить значення для вас, тому що друзі в усьому розберуться, будьте впевнені, що ви перестанете думати про неприємності.

До чого сняться штани – сонник Фрейда

Якщо вам сняться штани, цей сон говорить про те, що ви знаходитесь у великій небезпеці, і вам потрібно проявляти особливу обережність, але навіть якщо ви це зробите, ви не можете бути впевнені, що будете в безпеці.

Сниться одягати брюки, це досить невдалий ознака, тому що він говорить, що ваше безпосереднє або, можливо, майбутнє, майбутнє невизначено, і ви не можете розраховувати на почуття стабільності.

Уві сні приснилося купити штани, це сигнал від вашого підсвідомості, що ви занадто впевнені у своїх помилкових вчинках що цілком можливо, ви будете страждати від цього.

Вам сняться брудні штани це, безумовно, поганий знак, і якщо брудні штани з’являються уві сні, безумовно, не обіцяє нічого хорошого. Зазвичай це говорить вам про небезпеку або смерть близької вам людини.

Як тлумачить наш сонник якщо сняться чорні брюки, це означає, що ви скоро відвідайте когось з ваших друзів або родичів.

Якщо штани з’явилися уві сні дівчата — це знак того, що вона зможе інвестувати свої гроші або скористатися можливістю покупки, щоб заощадити багато грошей.

Бачити червоні штани уві сні — це в цілому позитивний знак, і ви можете пов’язати його з усіма ситуаціями, що відбуваються у вашому житті.

Коли сняться порвані штани, це веселий і приємний знак для вашого життя не тільки в найближчому майбутньому, але і в цілому протягом усього вашого життя.

Якщо уві сні ви гладите штани — це ознака того, що ваше життя скоро стане для вас абсолютно новою, подобається вам це чи ні.

У сновидіння, в якому сняться штани чоловіка це знак того що у вашому житті настане новий етап у подружньому житті.

За сонником, коли сниться міряти штани жінці, це дуже добрий знак для вас, обіцяючи, що ви зможете реалізувати деякі важливі плани найближчим часом.

Якщо сняться брюки чоловічі нові, це знущання над вами, яке скоро буде у вашому житті.

Штани уві сні жінки, є ознакою того, що їй доведеться нудьгувати по близькій людині, і їй це зовсім не сподобається, але з якоїсь причини у неї немає вибору.

Коли зашивати штани вам довелося уві сні, дуже можливо, що в найближчому майбутньому ви вийдете заміж за людину з високим соціальним статусом, і таким чином ви будете жити в достатку.

Коли сниться переодягати штани, це сигнал, що ви не повинні поспішати, щоб прийняти рішення, якщо ви ще не готові, і якщо ви не бачите хороший вихід із ситуації, ви повинні шукати абсолютно нове рішення.

Якщо вам сниться прасувати чоловічі штани в будь-якому контексті, це дуже хороший знак, тому що він скоро поліпшить ваше економічне становище.

Сниться бачити жіночі брюки дівчині, тоді вона може бути впевнена, що це добре для неї пройде довгий час, тому у неї немає причин турбуватися про гроші.

Коли сняться сині штани, що це оголошення про те, що ви зміните свою адресу в найближчому майбутньому.

Якщо сняться чоловічі штани жінці це може означати, що вам доведеться змінити місце проживання і розлучитися з близьким для вас людиною.

До чого сняться брюки чоловічі – сонник Міллера

Якщо сняться штани чоловічі, незалежно від контексту, сон може мати два пояснення. Перший каже, що скоро у вашому житті буде ситуація, яка змусить вас прийняти дуже важливе рішення. Незрозуміло, що це може торкнутися, тому будьте обережні, коли ви завітаєте на цей раз, зробіть правильний вибір з усієї причиною, по якій ви можете собі це дозволити. Друге пояснення полягає в тому, що в пильнуванні ви знайдете в собі більше, ніж коли-небудь, мужність, яка полегшить вам подолання щоденних негараздів, і ніщо не зможе нашкодити вам.

До чого сняться штани жіночі – сонник Ванги

Коли вам сняться брюки жіночі, це швидше за все, сигнал вашого підсвідомості, що, перш ніж ви почнете щось робити з будь-якого питання, ви повинні спочатку подумати про це обережно або, можливо, навіть скласти докладний план дій, щоб уникнути помилок.

До чого сняться штани жінці – сонник Нострадамуса

Якщо брюки наснилися жінці, це попередній перегляд якоїсь забави, в якій вона візьме участь, але замість очікуваного розваги це тільки принесе їй неприємності.

До чого сняться нові штани – сонник Хассе

Як тлумачить наш сонник нові штани уві сні, це ознака того, що людина, яку ви не любите, у вашій компанії, вам зробить пропозицію, і ви, ймовірно, не зможете відмовитися від нього з якоїсь причини.
 

До чого сниться міряти штани – сонник Лоффа

Коли уві сні вам довелося міряти штани, це попередження того, що найближчим часом вас чекає недобре подія, якщо можливо, уникайте галасливих компаній, так як це може мати дуже погані наслідки для вас.
 

До чого сняться білі штани – сонник Лонго

Коли уві сні з’являються білі штани, це означає, що один з ваших близьких родичів стає залученим до неналежне ставлення, і було б добре, якби ви спробували якимось чином втрутитися.
 

Сонник - тлумачення снів