Сонник: бурундук до чого сниться бурундук уві сні приснився

Якщо вам сниться бурундук є ознакою того, що ви не зможете привести в дію свою найважливішу мету, але тільки ви будете нести відповідальність за це тільки тому, що у вас немає сили і мужності, щоб довести це до кінця.

До чого сниться бурундук – сонник Фрейда

Уві сні вам приснився бурундук, це ознака того, що ви схильні нехтувати своїм здоров’ям в першу чергу, але в найближчому майбутньому це може бути проблемою для вас, тому краще підтримувати його в хорошій формі, поки у вас є така можливість.

Коли уві сні бурундук нападає на вас, це попередження про те, що ви приймаєте неправильні рішення в реальному житті, і це може мати серйозні наслідки для вас.

До чого сняться бурундуки жінці – сонник Міллера

Якщо уві сні жінки з’являється бурундуки, це означає, що ви скоро будете у відрядженні, де ви будете розслаблені і розслаблені розумово.

Коли вам сниться, що у вас живуть вдома бурундуки, це ознака того, що ви будете змушені озлобити свою поведінку, але навіть якщо вам це не приємно, наслідки будуть для вас дуже позитивними.

 

До чого сниться бурундук в руках – сонник Ванги

Коли сниться бурундук в руках, це ознака того, що вам не вистачає чутливості до емоційних питаннях, і саме в цій області відбуваються всі ваші проблеми.

До чого сняться дохлі бурундуки – сонник Нострадамуса

Дохлі бурундуки у вашому сні — це передчуття серцевих проблем, які наближаються до вас із великими кроками.
 

Сонник - тлумачення снів