Сонник – шпилька до чого сниться булавка уві сні приснилася

До чого може сниться шпилька? Як трактує сонник такий сон? Якщо вам цікаво читайте повний опис. Відпо ціна більше 70 відсотків! Булавка, як символ сонника означає великі і серйозні плани, наприклад, укладання шлюбу або початок великого інтересу.

До чого сниться шпилька — Сонник Фрейда

 

Коли ви бачите в сні шпильку, це знак, що Вас чекає участь у якомусь великому заході, завдяки якому у вас є шанс підняти своє становище в суспільстві та досягти фінансового успіху. Згідно соннику Фрейдом булавка уві сні для подружжя означає щасливе спільне життя і втіха від дітей

До чого сниться шпилька в руці — Сонник Міллера

 

Для людини вільного від відносин — шпилька в руці — сонник віщує швидке заміжжя, і якщо ви не залишаєтеся в постійному зв’язку, можна очікувати, що вже скоро ти зустрінеш кого-небудь, з ким створиш сумісний союз, який, швидше за все, закінчиться весіллям.

До чого сниться застібати шпильку — Сонник Ванги

 

Якщо сниться застібати шпильку, сонник тлумачить, що Ваше фінансове підприємство завершиться великим успіхом і гарантує Вам значний приплив грошових коштів, а коли у вас булавка застібнута на одязі, це знак, що ти радий загальною повагою і симпатією і є хорошим знаком

До чого сняться шпильки багато — Сонник Нострадамуса

Якщо Вам сняться шпильки і їх багато, це для Вас попередження, що ви з ким-то несправедливо поступили, і якщо ви не зміните своєї поведінки, в один прекрасний день ви можете піти дуже далеко. Можливо, як тлумачить сонник — будуть зради або обман.

Багато шпильок віщує гарний стан професійних справ , особливо, якщо ви ведете власний бізнес – ви можете бути впевнені, що все добре вийде.

До чого сняться шпильки і голки — Сонник Хассе

Якщо уві сні сняться шпильки та голки, ви можете отримати проблеми з шлунково-кишковим трактом, тому будьте обережні, що ви їсте.

Якщо уві сні збирати шпильки, це віщує прихід великих змін у Ваше життя, які можуть бути пов’язані з чималим ризиком, але не варто цього боятися .

 

До чого сниться золота шпилька — Сонник Лонго

Коли ж вам сниться золота шпилька, ви можете розраховувати на отримання якоїсь успішної для Вас інформацію, яка Вас дуже порадує.

Побачити золоту шпильку означає несподіване щастя. Воно може стосуватися як сфери емоційної, так і успішного завершення якоїсь справи, з яким давно займалися і, ви переживали, що Вам не вдасться закінчити з успіхом.

Золота шпилька, по соннику Лонго, може передвіщати виграш грошей в якійсь лотереї або іншого типу гри.
 

Сонник - тлумачення снів