Сонник – автомат до чого сниться автомат уві сні приснився

Автомат, який з’явився у сні, може вказувати на необхідність підвищеного комфорту, які потребують зручні умови для житла і означає, що людині дуже зацікавлений в тому, щоб у своєму оточенні користуватися великою повагою, і щоб люди цінували його за все, що він робить. Детальніше розкажуть нам сонники

До чого сниться автомат — Сонник Фрейда

 

Сниться автомат -це, швидше, є хорошим знаком. Але це може також означати, що Ваші плани і наміри перевищують Ваші можливості, які занадто часто переоцінюєте. Сонник радить, що Ви повинні поглянути на себе критичним поглядом, тому що Ваші наміри будуть заздалегідь приречені на провал, і Тебе чекає тільки розчарування. Ви, ймовірно, також дуже самодовольны і впевнені у собі, а як раз у Вашому випадку це не хороші якості, тому що заважають Вам зробити правильну оцінку ситуації

До чого сняться ігрові автомати Сонник Міллера

 

Коли побачиш уві сні ігрові автомати, сонник говорить, що це означає, що або Вам не вистачає тепла іншої людини, чутливості і близькості, або саме у вас це кожен день, з-за чого ви відчуваєте себе дуже щасливим. Коли ви граєте на автоматах — це передвіщає Вам успіх в такій області, за яку в кінці кінців, вами звичайно буде оцінено по достоїнству.

До чого сниться стріляти з автомата — Сонник Ванги

 

До чого сниться стріляти з автомата ? Це для Вас попередження, щоб ти не вважав себе вільним через своїх навичок і наявного багатства. Стріляти з автомата у сні сонник Ванги передвіщає процвітання, і спостереження за кимось, хто має свої вигоди, що випливають із знайомства з впливовими людьми. Якщо ти стріляєш з автомата, ймовірно, наяву, Вам не вистачає спокою і підсвідомо ти хочеш досягти в житті стабільності.

До чого сниться виграш в автоматах — Сонник Нострадамуса

 

Коли уві сні у вас виграш в автоматах, Сонник трактує, що ви занадто егоїстичний і ви, як правило, прославили себе серед інших людей, що ви повинні в собі побороти. Також символізує занадто великі вимоги по відношенню до власної персони, абсолютно недостатньо для наявних у Вас здібностей. Люди з Твого ближнього оточення Тобі не подобаються, і розпускають про Вас неправдиві чутки, щоб дискредитувати Тебе в очах людей, від думки яких ти залежиш . Отримання від когось виграшу — це швидке приведення в порядок справ, пов’язаних з майном.

 

До чого сниться автомат в руках — Сонник Хассе

 

Якщо уві сні ви дивитесь у дзеркало і бачите автомат в руках, сонник трактує, що ти розумієш, що позбавлена самовпевненості, але ти не можеш побороти в собі цієї особливості, тому ви відчуваєте себе погано. Також передвіщає Вам якісь нагороди і почесті. Для жінки сон — автомат в руках може бути передвісником появи в її житті багатих шанувальників, завдяки яким у неї буде шанс на підвищення свого соціального статусу. Для чоловіка віщує той час, як успіх у протилежної статі.

Якщо побачиш автомат в руках у сні, це означає, що підсвідомо у тебе велике бажання домінування над іншими людьми і навіть не розумієш з того, що наяву до цього ви прагнете.

До чого сниться стрільба з автомата — Сонник Лоффа

 

Як пророкує сонник, стрільба з автомата – символ, який відображає життя наяву. Це означає, що незабаром у Вашому житті відбудеться велика зміна, яке зробить так, що вже ніколи не буде таким же, як досі. Також означає можливість просування по службі, ви намагаєтеся зняти зі своїх плечей відповідальність за будь-які завдання і перекинути її на плечі інших людей, не виключено, однак, що Вам не вдасться цього зробити.

Стрільба з автомата може також означати, що найближчим часом різко змінити вашу роботу і ви більше не будете мати можливість повернутися до попередньої, тому що остаточно вирішили спалити за собою мости.

Якщо уві сні ти стріляєш з автомата, це віщує розбіжності в роботі, які зіпсує атмосферу між Вами і Вашими колегами.
 

До чого сниться зброю автомат — Сонник Лонго

 

Коли сниться зброю автомат — чекає Тебе якийсь судовий процес пов’язаний з паперами, в результаті якого ви понесете великі фінансові втрати. Коли документи в повному обсязі, ви можете розраховувати на просування по роботі, а якщо були рвані і бачиш тільки шматочки, потрібно підготуватися до серйозної сутички з людьми з Вашого найближчого оточення. Сонник вважає, що це будуть Твої родичі або сусіди, і якщо Вам не вдасться вчасно завершити конфлікт, він може мати великі наслідки.

Сонник - тлумачення снів