Сонник – пожежа, до чого сниться пожежа у сні приснився

До чого сниться пожежа. Сон – це, швидше за все, втілення ваших фантазій. Приснився пожежа — дивись толклвание сну по всьому сонникам. Багато можуть уві сні насолоджуватися тим, що в житті вони можуть тільки мріяти. Але буває і таке, коли сон може передбачити важлива подія, до якого вам потрібно ретельно підготуватися або ж застерегти вас від необдуманих вчинків і кроків. Часто побачивши цікавий сон, хочеться зрозуміти, що він нам обіцяє. Саме тому, філософи і ясновидці вирішили зібрати багато сновидіння і їх трактування в один збірник і назвали його сонником. З нашої статті ви дізнаєтеся думку найвідоміших філософів і провісників на той випадок, якщо вам сьогодні приснився пожежа. Що може передбачити такий сон, про що він вас застерігає, які події чекають на вас в житті?

До чого сниться пожежа – сонник Фрейда

Побачити в сні пожежа трактується як злиття чоловіка і жінки. По фрейду — до чого може сниться пожежа? Вам довелося уві сні гасити пожежу, це символізує захворювання статевої системи. Ви бачили епіцентр пожежі і безпосередньо перебували в ньому, то в реальному житті ви боїтеся розчарувати свого партнера по причині своєї невпевненості приймати рішення самостійно. Якщо ви спокійно спостерігаєте за «танцем» язиків полум’я, то, швидше за все ви приховуєте свої сексуальні фантазії. Бачити уві сні палаюча будівля – до великої любові і сильному сексуальному бажанню. Згаслі вугілля в сні символізують згаслі відносини.

До чого сниться пожежа – по соннику Міллера

Яскраве сновидіння пожежі – це хороший знак, який символізує очищення, зміни, оновлення і дає надію на майбутнє. Якщо уві сні ви бачите палаючий об’єкт, то, напевно, незабаром вам доведеться зайнятися ремонтом. Але такий сон деяким передбачає зміни і запланований переїзд. Ви боролися уві сні з пожежею – до неспокійного життя; бачити жертв пожежі – це поганий знак, який може попереджати вас про ймовірні проблеми зі здоров’ям у колі сім’ї. Якщо вам довелося стояти на місці пожежі у сні, то переглянете своє життя – ви втратили інтерес до життя і сильно сумуєте про минуле.

Сонник Ванги — до чого сниться пожежа

До чого сниться пожежа по соннику Ванги? Бачити уві сні палаючі ліси, значить готуватися до сильної посухи, яка загрожує голодним роком для всього людства. Якщо ви побачили уві сні вогонь в небі, то це символізує наближення до землі метеорита, а палаюча папір може прогнозувати ймовірність лісових пожеж.

До чого приснився пожежа – Нострадамус

Нострадамус вважав, що сновидіння пожежі символізує слабкість плоті, ідей і прагнення. Якщо уві сні ви були ініціатором підпалу або пожежі, то в житті ви прагнете до кардинальних змін. Швидше за все, ваші зміни ви почнете з капітального ремонту у власному будинку. Гасити пожежу у сні символізує вашу нерішучість до змін, в тому числі і до змін у вашій долі. Ви змирилися з тим, що ви відчуваєте в даний час і не робите ніяких спроб, щоб поліпшити своє життя. Коли уві сні ви побачили полум’я від удару блискавки, то вам належить важлива зустріч; бачити загоряння в своїй кімнаті – до зради. Якщо пожежа вашому будинку — швидкі зміни.

Пожежа – сонник Хассе

До чого може сниться пожежа по соннику хассе? У вашому сновидінні був присутній факт пожежі, і ви опинилися в його епіцентрі, то в реальному житті таке бачення пророкує вам надійний захист з боку. Коли уві сні ви бачите стовп диму – то готуйтеся до хорошим і приємним известиям; бачити полум’я в сні – будете сильно радіти. Хассе також вважає, що танці навколо багаття передбачають виконання ваших таємних бажань; гасити вогонь знаменує веселощі

До чого приснився пожежа – по соннику Лоффа

Якщо уві сні ви бачите сильна пожежа по соннику лоффа, який знищує все на своєму шляху, то це символізує вашу правильну орієнтованість на події та вміння контролювати себе в непередбачених ситуаціях. Але тільки за умови, якщо уві сні ви не впали в паніку і не злякалися такого видовища. Якщо уві сні ви зуміли впоратися з полум’ям вогню, тоді й наяву ви можете чудово впоратися зі своїми емоціями. Бачити уві сні себе в вогні при цьому не відчувати біль – це символ самопрощення і очищення.

Сниться пожежа – Лонго сонник

Бачити уві сні полум’я пожежі обіцяє втрату і сварки. Ви намагаєтеся врятуватися від вогню уві сні – такий сон символізує вашу чутливість і вразливість. Якщо вам наснилось що ви гасіть пожежу, то в житті ви постійно конфліктуєте з оточуючими вас людьми. Бачити загиблих людей внаслідок пожежі – це попередження про те, що ви можете бути втягнутими в сумнівну аферу. Підпалив будинку — це егоїзм, ви завдаєте багато болю близьким вам людям і змушуєте їх страждати.

Сонник - тлумачення снів