Сонник – кільце, до чого сниться кільце уві сні приснилося

До чого може приснитися кільце? Всім відомо, що кільце за своєю формою кругле і не має граней. Наснилося у сні кільце багато розглядають як символ швидкого весілля. Тому, побачивши уві сні такий красивий і приємний аксесуар, багато поспішають погортати сонник і правильно роз’яснити свій сон. Але все сонники трактують обручку як символ подружньої вірності. Немає інших думок і відомих ясновидців? До чого може приснитися золоте кільце?
 

До чого сниться кільце – сонник Фрейда

Вам приснилося кільце – це символ злагоди та гармонії у відносинах по соннику фрейда. Якщо кільце приснилося жінці – чекайте швидкого зізнання в любові і пропозиції руки і серця. Якщо жінка заміжня, то такий сон обіцяє їй приємні стосунки з чоловіком і несподіваний подарунок. Приснилося тріснуте кільце – обережно ставитеся до стану свого здоров’я.

Можливо, в найближчому майбутньому ви відчуєте слабкість і нездужання. За фрейдом Багато красивих ювелірних прикрас у сні наяву символізують безладні зв’язки. Якщо вам приснилося, що ви дарували кільце, значить ви сильно прив’язані до цієї людини, а побачити в сні солідний перстень – у вас великий сексуальний досвід.

До чого може сниться кільце по Міллеру

Золоте кільце, по соннику Міллера розглядається як добрий знак. Якщо вам приснилося ваш коханий чоловік подарував красиву каблучку, то можете бути впевненими в тому, що його ставлення до вас по-справжньому щире. Побачити в сні ціле і чисте кільце – це символ стабільності й удачі, зламане кільце обіцяє вам розрив у відношенні з своїм хлопцем чи може попереджати про подружню невірність по соннику міллера. Якщо уві сні вам здалося, що ви бачили обручку – то це віщує вам у житті успіх і щастя. Коли уві сні ви бачите кільце на іншій людині, значить — ваші очікування справдяться.

До чого приснилося кільце по соннику Ванги

Побачити в сні кільце з ванге – значить, всі свої проблеми ви зуміли вчасно вирішити. Крім цього, кільце уві сні обіцяє вам глибокі почуття і постійну прихильність. Якщо жінці приснилося, що їй надягає на палець кільце її коханий чоловік, це означає що у нього серйозні наміри. Приймати в подарунок кільце від незнайомої людини, означає, що вас чекають нові романтичні відносини.
А ось до втрати кільця уві сні Ванга ставиться з застереженням. І навіть якщо вам приснилося, що ви упустили кільце, то на її думку – це втрата довіри і символ прийдешніх неприємностей. Ви відчули у сні, що ваш палець сильно стисло кільце, то слід більше уваги приділити своїй близькій людині. Ваша половинка відчуває себе скривдженою.

Сниться кільце до чогось сонник Нострадамуса

Нострадамус тлумачить, вважає, якщо ви побачили в сні кільце, то значить вже не за горами весільне торжество або може бути навіть поява на світ первістка. Якщо уві сні ви втратили кільце, то не виключено, що ваші сімейні відносини не стійкі і є ймовірність розриву відносин. Якщо ви відчули в сні що кільце сильно стискає ваш палець, і ви не можете його зняти, значить, ваша душа рветься до вільним відносинам.

До чого приснилося кільце — Хассе

Вам приснилося, що ви шукайте кільце і ніяк не можете його знайти – значить у вашій родині не все гаразд. Ще є час все налагодити, тому займіться цим питанням як можна раніше по соннику хассе. Вам приснилося кільце великого розміру, то можливі сварки в родині. Якщо кільце зісковзнула з пальця, і ви його впустили, то ваша половинка вам зраджує.

Кільце по соннику Лоффа

Вам приснилося кільце, значить, у реальному житті ви взяли на себе серйозні зобов’язання. Якщо сниться, що ви самостійно робите таке ювелірну прикрасу, то вам потрібно просуватися до наміченої мети послідовно. Буває, що людині може приснитися дивний на перший погляд сон – він знаходиться в середині начерченного кола. Що може обіцяти в житті такий сон? Тільки одне – він знаходиться під заступництвом вищих сил. Чарівне кільце уві сні? Значить у вас паранормальні здібності. Задумайтеся над їх розвитком.

Кільце у сні – сонник Лонго

Лонго вважає, що якщо вам приснилося кільце з понеділка на вівторок, то це розкриває ваші ніжні відносини до своїх дітей. А якщо ваші діти живуть далеко від вас, то такий сон передвіщає швидку зустріч з ними. Коли сниться зламане кільце, то, швидше за все це символізує вашу сварку в родині. Ви побачили в сні кільця на незнайомих людей, значить, навколо вас можуть вестися плітки, вас можуть в чомусь несправедливо звинуватити. Втрачене кільце обіцяє вам в майбутньому великі витрати, або ж ви втратите впевненість у своєму партнері.

Сонник - тлумачення снів