Сонник – потоп до чого сниться потоп у сні приснився

Цей символ, тобто потоп, що з’являється у Вашому сні може символізувати відхід від певних почуттів чи бажань, що йде врозріз з Вашою совістю. Тому вам потрібно придивитися до прийнятих на себе рішення, дуже можливо тому, що з якоїсь причини ви робите щось, на що підсвідомо ви не згодні, і поки ви будете це робити, не буде вам спокою. Опис, до чого сниться потоп є у соннику

До чого сниться потоп — сонник Фрейда

Коли сниться потоп, це може символізувати страх, який ви відчуваєте, перш ніж розкрити свої справжні почуття. Наприклад, якщо наяву хочете приховати свою любов до якогось чоловіка і ви не хочете, щоб про це знали. Таким чином, сонник Фрейда вважає, що Ваша підсвідомість може також намагатися передати вам, що ви занадто закриті в собі.

Ви повинні подолати страх говорити від свого імені, тому що ніхто не замінить Тебе в боротьбі за свій інтерес, тому ти повинна зробити сама.

Якщо вам сниться потоп, який стосується безпосередньо Вас, швидше за все, це анонс майбутніх зростаючих в швидкому темпі проблем, які, скоріше, Вам не вдасться уникнути, тому що ви не в змозі передбачити, з якою вони прийдуть боку, і чого вони будуть стосуватися.

До чого сниться потоп у квартирі — Сонник Міллера

А якщо сниться потоп у квартирі, то справа швидше за все у Вашому близькому оточенні, де ви уві сні не є учасником, а лише спостерігачем з боку. Сонник попереджає — слід чекати візиту когось, кого побачити зовсім не чекаєш, і не обов’язково ви будете цій зустрічі ради. Також, однак, ви не можете уникнути цього, тому намагайтеся тримати очі і вуха широко відкритими, щоб не здивувало Тебе якісь неприємні події, або неприємне Вам обличчя.

До чого сниться потоп повінь — Сонник Ванги

Якщо сниться потоп, повінь,то це означає майбутні турботи і втрати, в основному фінансові, але не виключено, що ви втратите теж якусь важливого для Вас людину, буквально або в переносному сенсі. Потоп і повінь — сонник каже, що це тимчасові неприємності, з якими якщо правильно вчинити, ситуація може повернути на користь для Вас, і ви можете якимось чином отримати великі гроші, які будуть для Вас надійним захистом на майбутнє.
 

До чого сниться вода потоп — Сонник Нострадамуса

Вода потоп означає втрата. Еслико всьому вода має чорний колір, це обіцяє, що ви не маєте жодних шансів на поліпшення своєї ситуації, і ви повинні пасивно чекати, поки погана карта відвернеться.

В інших випадках, однак, якщо наяву ви не очікуєте ніякої втрати, символ вода потоп, має добрий знак і віщує швидкий успіх. Сонник обіцяє позитивного для Вас вирішення якоїсь важливої для Вас справи, яке сильно хвилює Вашу увагу.

 

До чого сниться потоп в місті — Сонник Хассе

Якщо тобі сниться потоп в місті, це віщує копітку, важку роботу, яка не принесе очікуваної користі.

Також не віщує щастя і благополуччя у всіх можливих областях, а їх рішення є трудомістким і не прибутковою справою.

Згідно соннику Хассе потоп в місті може означати сигнал, що ти вже давно не виходив на зв’язок зі своїми близькими, що негайно треба зустрітися, відпочити. Якщо ви прислухаєтеся до порад сонника вас чекає професійний успіх, отримання просування по службі або якогось іншого, значної відмінності.

До чого сниться потоп у ванні — Сонник Лонго

Потоп у ванні є провісником якої-образи або шкідливих чуток, які хтось незабаром пустить на негарну тему, що може сильно зіпсувати Вашу репутацію. Як тлумачить сонник — зробить так, що ви будете погано сприйматися друзями з Вашого оточення, які досі мали про вас найкраще уявлення.

Сонник - тлумачення снів