Сонник – авіакатастрофа до чого сниться авіакатастрофа у сні приснилася

Коли сниться Тобі авіакатастрофа, це для Вас дуже недвозначне попередження, що з-за власного безтурботного нерозсудливості можете багато втратити в очах інших, які почнуть вважати Тебе як безвідповідальної людини незважаючи на те, що зовсім не такий. Може бути сам себе якось збираєшся скомпрометувати, а може бути, хто-то недружній використовує Твою наївність і принизить Тебе на очах у натовпу. Сонники допоможуть розібратися з таким знаком, як авіакатастрофа і зробити правильні висновки в реальному житті

До чого сниться авіакатастрофа — Сонник Фрейда

Якщо сниться авіакатастрофа, безперечним є лише те, що довгий час Тебе життя примушувала діяти, тому постарайтеся більше цього не допустити і уважно стежте, з ким маєте справу.

Однак якщо приснилася авіакатастрофа без жертв, то віщує отримання хороших новин, якоїсь радісної новини, яка, швидше за все, прийде до Вас абсолютно несподівано і значно змінить Ваше життя на краще.

 

До чого сниться авіакатастрофа спостерігати — Сонник Міллера

До чого сниться авіакатастрофа спостерігати ? Коли ви бачите авіакатастрофу здалеку, Тебе чекає якась серйозна проблема, з якою ви можете не впоратися самотужки, і вам доведеться просити когось пораду або допомогу. Спати під час авіакатастрофи — означає, що станеться щось, що дискредитує Тебе в очах людини, думку якого ви поважаєте. У соннику йдеться про те, що якщо сниться авіакатастрофа і уві сні ви чуєте іноземна мова або якийсь екзотично для Тебе звучить акцент, ви можете втратити контроль над ситуацією.

Сниться авіакатастрофа з боку Сонник Ванги

Сонник вважає, що уві сні спостерігати авіакатастрофу з боку, це означає, що ви коли-небудь мріяли про якійсь далекій, зарубіжної поїздки, дуже можливо, що цей сон передвіщає Вам швидку здійснення цієї мрії. Може чекати Тебе чудова, несподівана поїздка, в яку Тебе хтось забере. Одне точно – це буде подія, яку ви запам’ятаєте на все життя, звичайно, в найбільш позитивному сенсі.

 

До чого сниться авіакатастрофа з моєю участю — Сонник Нострадамуса

Сниться авіакатастрофа з моєю участю, пояснення цього сну — це якась новина або лист від когось, з ким давно не бачився, але цей хтось постійно про Тебе пам’ятає і думає. Коли він вирішить до Вас підійти, ви можете бути впевнені, що значним чином змінить Ваше життя і значно поліпшить Вашу життєву ситуацію. Сонник вважає , що це, як правило, позитивний символ, що означає успішні події, які мають статися в найближчому майбутньому. Не завжди, однак, це правило, тому що якщо, наприклад, людині сниться який у шлюбі, це веде до хорошого спілкування і є повністю прийнятним для вашої другої половини, ви повинні цей сон читати навпаки – як анонс, що союз не буде успішним.

До чого сниться авіакатастрофа літака — Сонник Хассе

Роз’яснюючи, до чого сниться авіакатастрофа літака сонник віщує, що жінка або чоловік мріють про розірвання пропозиції, метою яку носять на яву, для них це знак, що відносини не дасть їм щастя або, принаймні, повинні поки почекати з виконанням цього кроку і дати собі більше часу на взаємне пізнання.

Якщо ж сниться людині авіакатастрофа літака, який веде власний бізнес, віщує йому це позитивне рішення якоїсь серйозної проблеми або вигідний для нього контракт. Сон для жінки означає, що її життя зависла у мертвій точці і вона повинна серйозно поговорити зі своїм партнером про те, чи переходять до подальшого етапу, або, може бути, настав час, щоб розлучитися. Для чоловіка цей символ є знаком успішної долі, що означає, що жінка, якою цікавиться наяву, розділяє її почуття.
 

До чого сниться авіакатастрофа з жертвами — Сонник Лонго

Якщо Вам сниться авіакатастрофа з жертвами те, що Ваша друга половинка приймає Тебе без застережень, це відображення того, що ти хочеш наяву, а заодно і анонс, що Ваша мрія збудеться, тому що Ваше спільне життя буде сповнена любові і гармонії. Також сонник пояснює, що коли хтось приймає якесь Твоє пропозицію, це передвіщає успіх у якомусь проблемному справі, яка вже довгий час Тебе лякає.

Сонник - тлумачення снів