Сонник – постільна білизна до чого сниться постільна білизна уві сні приснилося

Постільна білизна. Цей символ може означати, що Тебе чекають якісь радісна подія або може бути жест стимулювання з боку Вашого підсвідомості і підбадьорити Тебе. Наші сонники розтлумачать ваш сон.

До чого сниться постільна білизна — Сонник Фрейда

 

Якщо наснилося постільну білизну, то це означає, що наяву ви або вже найближчим часом ви будете оточені групою доброзичливих і повністю відданих друзів. Це також може бути обіцянка довгого життя і здоров’я.

Сниться постільну білизну на ліжку, такий сон обіцяє для Вас значний приплив грошових засобів, але не відомо, за яких обставин це станеться.

Сниться прати постільну білизну, то для Вас анонс ближче невизначеного щастя, що вже скоро стане Твоєю участю, а якщо сниться вибирати постільну білизну, може бути, це означає, що незабаром ви втратите фінансові заощадження.

Сниться постільна білизна на мотузці — віщує чиюсь хворобу або навіть смерть, у Вашому найближчому оточенні.

До чого сниться постільна білизна нове — Сонник Міллера

 

Якщо приснилося уві сні білизна нове, це означає, що успіх, про яку давно мрієш, станеться не з вами, а з Вашим другом.

Сниться гарне постільна білизна, означає великі труднощі, які скоро з’являться на Вашому шляху, і вам доведеться протистояти їм, а свіжий обіцяє бути відвідування якихось невідомих Тобі людей ближче.

Коли Вам сниться постільна білизна кольорове — це передвістя важкого, повного занепокоєння і клопоту періоду у Вашому житті, сонник передбачає також втрату заощаджень, сон є для Вас попередженням перед фальшивими людьми, які прикидаються Твоїми друзями, щоб Тобі нашкодити.

Сниться нове постільна білизна кольорове, це передвістя щасливого, довгого життя в доброму здоров’ї.

Сниться знімати постільна білизна – для жебраків, це означає поліпшення їх матеріального становища, а для багатих – зниження рівня життя.

До чого сниться міняти постільну білизну — Сонник Ванги

 

 

Сон, у якому сниться, міняти постільну білизну, віщує приємну атмосферу в будинку, відмінне здоров’я і фізичну форму, і це сигнал, що ти хороша людина, і завдяки цьому не загрожує Тобі біда.

Сниться рване постільна білизна — це негативний знак, так як передвіщає настання якоїсь несприятливої для Вас ситуації, під час якої ви будете схильні багатьом труднощам і негараздам, з якими ви будете стикатися

До чого сниться брудну постільну білизну — Сонник Нострадамуса

 

Коли приснилося брудну постільну білизну, це може означати, що скоро захворієш на якусь хворобу, але, на щастя, не буде вона дуже серйозна і відносно швидко Вам вдасться повернутися до здоров’я.

Коли уві сні ви бачите сниться знімати брудну постільну білизну — це означає, що незабаром ви прочитаєте якусь записку, але, швидше за все, вона не буде для Вас приємною і ви пошкодуєте, що взагалі дізналися.

Коли ви бачите сниться мокре постільна білизна це сигнал, що підсвідомо чи ні – ти відчуваєш докори сумління або мучить Тебе якесь погано зроблено справу.

 

До чого сниться постільна білизна чиста — Сонник Хассе

 

 

Постільна білизна чиста у Вашому сні означає, що ви носитесь з якимось серйозним наміром, але ви повинні бути дуже обережні, тому що це може бути для Вас дуже небезпечною справою.

Сниться стелити постіль — цей мотив дуже простий знак від Вашого підсвідомості, що наяву у вас є схильність до поблажкам собі в багатьох областях, і ми повинні це змінити і навчитися дотримуватися помірності в кожній області.
Це необхідно, щоб ти не потрапив на цю тенденцію в біді, бо, якщо ти коли-небудь поступишся неналежного спокусі, це може для Вас погано скінчитися.

 

До чого сниться купувати постільну білизну — Сонник Лоффа

 

 

Тема купувати постільну білизну. Цей символ, швидше за все, є мотивуючим жест з боку Вашого підсвідомості для того, щоб ти не звертав уваги ні на які негаразди й не дивився на допомогу інших, але послідовно прямував до мети та шляху реалізувати всі свої плани, не відмовившись, незалежно від обставин.

Якщо уві сні сниться складати постільну білизну, то це означає, що наяву, щось або хтось заважає Вам продовжувати Ваші плани і, якщо ви все ще йому дозволите, може повністю їх зірвати, тому негайно повинен щось зробити, щоб зупинити його, якщо не хочете зіпсувати своїх колишніх досягнень на якомусь конкретному полі.

Уві сні сниться багато постільної білизни — може означати, що ви можете стати жертвою якоїсь серйозної хвороби, так що найближчим часом, коли помітите у себе якісь тривожні нездужання, звернутися до лікаря. Якщо ж незважаючи на це попередження і з’являються у вас симптоми, пам’ятайте, що це може дуже погано закінчитися, включно з втратою життя.
 

До чого сниться біле постільна білизна — Сонник Лонго

 

Коли Вам сниться біле постільна білизна, це означає, що наяву ви оточені численною групою друзів, на яких ви можете покластися в будь-якій, навіть найскладнішій ситуації, і ви можете бути впевнені, що вони прийдуть Вам на допомогу завжди, коли тобі це знадобиться.

Це для Вас знак, що ви реальний щасливчик, бо справжня дружба — рідкісний дар, а і його, і у вас є майже в надлишку.
Якщо ж у вас ще так багато відданих друзів, ви можете бути впевнені, що скоро це зміниться, тому ви можете розраховувати з тим, що кожна нова людина може бути потенційним Вашим майбутнім другом. Але не виключено також, що вони набираються з числа людей, які вже знаєте, але не був з ними досі дуже близький.

Сонник - тлумачення снів