Сонник – білий пісок до чого сниться білий пісок у сні приснився

Білий пісок. Цей мотив може означати, що наяву ти, підсвідомо чи ні, хочеш, щоб Твої близькі і друзі нарешті почали Тебе цінувати і побачили, як багато зусиль ти вкладаєш у те, щоб найкращим чином виконувати свої завдання.

 

До чого сниться білий пісок — Сонник Фрейда

 

Сон, у якому сниться білий пісок, сонник Фрейда трактує, як передвістя якихось неприємних новин, які ви дізнаєтеся найближчим часом і вони не залишаться без впливу на Ваше найближче майбутнє.

Разом цей символ є для Вас попередження перед прийняттям поспішних рішень і залученням в якісь ризиковані підприємства без попереднього розгляду даного питання. Також може передвіщати для Вас якусь неприємна ситуація, яка призведе до того, що ви будете дуже засмучені.

 

До чого сниться море білий пісок — Сонник Міллера

 

Якщо ж приснилося, море білий пісок, це сигнал, що ви повинні звернути пильну увагу на якусь близьку Вам обличчя, яким у тебе є Вашим другом.

 

До чого сниться вода і білий пісок — Сонник Ванги

 

Якщо Вам сниться вода і білий пісок, це означає, що Вас чекає період удачі і благополуччя у всіх сферах Вашого життя. Ви можете очікувати, в основному, успіхів в професійній сфері і, що за цим піде – стабілізації Вашого фінансового становища, а також покращення Твого життя, психоемоційного.

До чого сниться пляж з білим піском — Сонник Нострадамуса

 

А якщо Вам сниться пляж з білим піском, це дуже негативний знак, так як він віщує якусь тяжку хворобу, не відомо, чи Тобі, чи, може, хтось із Ваших найближчих родичів або друзів.

До чого сниться білий чистий пісок — Сонник Хассе

 

Якщо Вам сниться білий чистий пісок, це дуже негативний знак, так як він віщує ризик втратити багато чого: стан, репутацію, майно.

Сонник - тлумачення снів