Сонник: погляд до чого сниться погляд у сні приснився

До чого сниться погляд? Коли вам сниться погляд, це сигнал від вашого підсвідомості, що ви не будете робити те, що збираєтеся, тому що це дуже необґрунтований крок. Якщо вам сниться, що на вас дивиться стороння людина, це знак того, що ви відчуваєте великий страх в реальному житті. Якщо ви уві сні кинули свій погляд на людину в житті якого соромитеся, це означає що у близької людини поганий намір щодо вас.

 

До чого сниться погляд сонник Фрейда

Коли погляд в якомусь контексті з’являється у сні, це означає, що в безсонному світі ви хочете закритися і стати невидимим для інших, принаймні на якийсь час.

Сниться погляд очі в очі, є ознакою того, що ви деякий час були не дуже уважні до своїх рідних.

Якщо сниться погляд коханого чоловіка, цей сон принесе вам успіх і щастя в емоційній сфері.

До чого сниться ніжний погляд – сонник Міллера

Ніжний погляд у сні означає, що в реальному житті ви дуже небезпечні, ніжний погляд приховує ще й інші цінності або у вас є серйозні недоліки, за які ви критикуєте себе. Якщо ви бачите ніжний погляд незнайомця уві сні, це хороша новина для вас і переваги, які ви скоро досягнете.

Ніжний погляд у сні приснився — це ознака того, що у вашому житті є період, коли ви відчуєте багато занепокоєння, і у вас буде багато неприємностей. Коли ніжний погляд у сні вам подобається, це ознака того, що ви скоро отримаєте деяку радість.

До чого сниться погляд чоловіка – сонник Ванги

Якщо сниться погляд чоловіка, цей сон є для вас великою радістю, а також повідомляє вам про світ, який вам сподобається в найближчому майбутньому. Коли уві сні вас притягує погляд чоловіка, це ознака того, що ви принесете шкоду людям які цього не заслуговують.
 

До чого сниться погляд хлопця – сонник Нострадамуса

Якщо сниться погляд хлопця, сон пророкує банкрутство людини з вашої сім’ї. Коли ви захоплюєтеся уві сні поглядом хлопця, це знак того, що незабаром ви зробите чудове подорож, яке залишить вас у незмінному враження. Коли уві сні ви зловили погляд хлопця на собі, це сигнал вашого підсвідомості, що ви не повинні занадто пишається собою, тому що деяким людям це дуже не подобаються і вони будуть вам пакостити.
 

До чого сниться погляд колишнього сонник Хассе

Коли погляд колишнього в якомусь контексті з’являється у сні, це сигнал від вашого підсвідомості, що людина намагається перешкодити вам відправитися туди, де ви очікуєте отримати багато переваг.

Коли уві сні ви намагаєтеся домогтися погляду колишнього, це знак того, що ви повинні взяти до уваги цінний рада, що вам дають доброзичливі люди.

До чого сниться пильний погляд сонник Лонго

Якщо вам сниться пильний погляд, це означає, що людина великої мудрості і великого життєвого досвіду порадить вам, як ви повинні вести себе в незрозумілій ситуації. І вам варто прислухатися до нього негайно.
 

Сонник - тлумачення снів