Сонник: голити голову до чого сниться голити голову уві сні приснилося

як такий сон тлумачить сонник. Якщо вам сниться, що голите голову, це знак того, що людина з яким ви спілкуєтеся або нещодавно подружилися, може використовувати вас вирішуючи свою фінансову проблему.

До чого сниться голити голову — сонник Фрейда

Якщо вам сниться голити голову, це може бути попередження про те, що ви скоро станете жертвою крадіжки, тому ви повинні бути насторожі, щоб уникнути цього.
Голена голова верстатом може означати про втрати чогось важливого і цінного, не поспішайте з вибором нової професії або відкривати новий бізнес, ви повинні спочатку закінчити те, що ви почали.

До чого сниться голити волосся на голові — сонник Міллера

Сон в якому вам довелося голити волосся на голові, це погана ознака того, що незабаром ви дізнаєтеся погані новини від людини близького кола спілкування, наприклад з вашої сім’ї.

До чого сниться голити голову наголо — сонник Ванги

Якщо ви голите голову налисо уві сні, це означає, що чекає вас погана новина,ви повинні надати багато зусиль, щоб змінити ситуацію на краще.
 

До чого сниться голити голову самому собі — сонник Нострадамуса

Коли сниться голити голову самому собі, це позитивний знак того, що ви будете вірні своїй мрії, незважаючи на всі непереборні перешкоди.
 

До чого сниться голена голова жінки – сонник Хассе

Уві сні сниться голена голова жінки, це може означати, що незабаром у вас буде складний період на роботі, може бути, навіть просування по службі після чого покращиться ваше фінансове становище.
 

До чого сниться голити голову чоловікові — сонник Лонго

Приснилося голити голову чоловікові, це ознака того, що у вас є комплекси, які роблять вас слабкою людиною в суспільстві.

Сонник - тлумачення снів