Сонник: маленький крокодил до чого сниться жінці уві сні

Сон, у якому снитися маленький крокодил, ми можемо інтерпретувати по-різному. З одного боку, це символ мудрості і досвіду, які знаходяться в нашій підсвідомості – сон значить, буде стимулювати нас до більш широкого використання цих переваг. Але, з іншого боку, маленький крокодил символізує також сформовані у нас бажання, страхи і потреби. Незважаючи на все це, точно, значення сну про маленьких крокодилах залежить від багатьох факторів, в першу чергу обставин, що склалися. Як саме інтерпретувати свій сон? Ось, що говорить сонник — приснилися маленькі крокодили.

Сонник приснився маленький крокодил

Якщо снитися маленький крокодил жінці — у свою чергу, маленький алігатор уві сні спокійно може провіщати, що незабаром нам вдасться досягти угоди з певною людиною.
Якщо жінці сниться маленький крокодил гоняеться — такий сон означає, що ви повинні остерігатися людини, який, здається, добрим – у цьому випадку зовнішність оманлива.

Тікає маленький крокодил побачений віщує, що нам вдасться перемогти ворогів їхньою ж зброєю.

Сон про мертвому маленькому крокодила — є провісником перемоги над серйозним супротивником.

Якщо ми уві сні вбиваємо маленького крокодила, то це може означати, що в нашому оточенні є хтось, хто нас дуже дратує.

Снитися багато маленьких крокодилів — дуже часто розглядається як провісник від підстерігають нас небезпек, – однак його можна уникнути.

Якщо снитися що маленький крокодил кусає — може символізувати Ваші потреби, які з якихось причин Вам не вдалося задовольнити, або ж страхи і емоції, які ви зіштовхнули в глиб своєї підсвідомості.

Знятися маленькі крокодили у воді — це також сигнал до того, що треба серйозно зайнятися своїм життям, тому що не можна звалювати основні проблеми на потім, з якими раз і назавжди треба покінчити.

Якщо ж у сні приснилося жінці що вона бореться з маленьким крокодилом, це передвістя, що наяву Вам вдасться перемогти в якійсь важливій для Вас ситуації і ви зможете подолати навіть найбільші негаразди, і досягти своєї мети

Сонник - тлумачення снів