Сонник бик: до чого сниться бик у сні бачити

Вам може здатися що бачити уві сні бика це страшно. Бик і його сила ототожнюється з мужністю. Як символ предметного сну бики можуть бути витлумачені кількома способами. Сон для жінки з биком часто є вираженням життєвої енергії, динамізму, харизми , і навіть нових відносин. Не слід забувати, що в багатьох культурах бик і корова розглядається як святість. Як точно можна трактувати сон про бика? Нижче наведено трактування сонників.

Бик – значення сну для жінки

Якщо сниться бик уві сні жінки: цей сон є символом її сексуальні мрії і фантазії. Значення сну для жінки значною мірою залежить, зокрема, від поведінки тварини.

Бачити уві сні жінці бик-агресивний і атакувальний по соннику попередженням – ймовірно, в нашому оточенні є хтось, хто для нас хороший, але за спиною говорить про нас погані речі. Якщо бачити в сні тварина спокійна, то свій сон, можна розглядати як анонс контролю над ситуацією.
Якщо приснилося, що бик уві сні вдарив жінку або дівчину: означає, що наші інстинкти і почуття взяли гору над здоровим глуздом, що може погано закінчитися.
Худий бик для жінки, попереджає перед загрозою з боку начальника чи керівника.

Якщо бик рогатий сниться дівчині, це як провісник сімейної сварки, яка буде викликана раптовий розрив відносин не з вашої вини. Якщо уві сні ви бачите, що у вас дивиться великий чорний бик рогатий, для дівчини означає, що скоро ви ввійдете в стосунки з кимось сильним і впливовим, хто дозволить вам вхід в коло значних людей, і ви будете мати з цього пряму фінансову вигоду.

До чого сниться бик з рогами — сонник Міллера

До чого сниться бик з рогами — цей сон як шанс на перемогу у важкому, складній справі. Якщо сниться бійка двох биків з рогами, сон обіцяє примусове, досить швидке вирішення деяких складні справ у вашому житті.

Якщо вам сниться бій великих рогатих биків це частіше за все розглядається як свого роду попередження – не треба втручатися в чужі справи і не намагатися вирішувати конфлікти людей, більш сильних або більш впливових від нас.

Як виявляється, тлумачення сну також може залежати від забарвлення і довжини ріг бика. Тварина з білою вовною і великими рогами символізує успіх – він може стосуватися сфери як професійної, так і особистої або любові.
Білий бик з маленькими рогами означає, що Вам вдасться досягти високе положення в суспільстві, а також може передвіщати успіх в емоційній сфері.

  Сниться чорний бик з рогами, у свою чергу, передбачає деякі невдачі, можливо, це передвістя проблем в сексуальній сфері. Коричневий окрас бичка дуже оптимістичний прогноз долі – віщує нову любов.

Сниться нападник бик — сонник ванги

До чого сниться нападник бик по соннику: трактується як захисник символ людини, яка завжди за нами наглядає, і крім того, є дуже впливовим.

Бачити уві сні напад великого бика, це попередження людини від попадання в серйозні неприємності. Бачити уві сні нападника бика з великими рогами: може передвіщати дуже серйозні небезпеки, яка ховається не за горами. При такому сні ми повинні дотримуватися обережності і запастися терпінням.

Сонник — сниться чорний бик

Чорний бик сниться уві сні — є провісником майбутніх сварок у родині. А чорний великий бик по соннику може передвіщати фінансові втрати, досить дурної причини.

Рогата чорний бик іде — часто розглядається як символ нашої перемоги, яка чекає нас вже зовсім скоро.

Якщо сниться що чорний бик біжить за людиною, цей сон можна інтерпретувати це як попередження перед вороже налаштованими проти вас людьми – часто це хибні друзі у вашому оточенні.

Бачити уві сні череду биків — сонник

До чого сниться стадо биків — говорить нам, що настає час остаточного протистояння з нашим найбільшим і самим серйозним супротивником.

Якщо ви бачите у сні біжить стадо биків це означає, що вам належить здолати інстинкти, які іноді беруть верх і не дозволяють правильні міркування або робити висновки. При тлумаченні сну варто звернутися до сонником, що походять з інших культур. Наприклад, в цьому соннику бик є символом ворога в любові або фінансах. Якщо на вас біжить велике стадо великих биків — розглядається тут як передвістя сумної новини.

Сонник лоффа — сниться бик

Коли уві сні вбиваєш рудого величезного бика — ви можете втратити важливого одного або майно.

Якщо Вам сниться бій величезних рогатих биків, це означає, що не слід втручатися у сварки між людьми сильнішими від вас.

До чого сниться величезний бик — сонник Лоффа

Перемога в бою з величезним биком, і в завершенні убити бика, може означати втеча від дуже великої небезпеки.
Купівля величезного бика за сонником обіцяє бути неминуче наближається сварку.

Сон з огроменным биком — віщує досить емоційні і в той же час дуже активну діяльність. Тікати від величезної бичка дозволяє припустити, що в нашому колі є досить впливові друзі, які можуть, не замислюючись заподіяти нам шкоду.

Дивитися на великого рудого бика цей сон інтерпретується як великий шанс на перемогу в якомусь спорі або питанні. У свою чергу, його напад пов’язаний з фінансовими втратами.

Сонник - тлумачення снів