Сонник лікар. До чого сниться лікар уві сні приснився

Побачити уві сні лікаря? Якщо вам сниться лікар, цей сон може означати, що ви вдавайте людиною, яким не є, тому що, хочете, щоб вас поважали в компанії і захоплювалися. В житті ви вибрали таку тактику неспроста, вам вона дуже допомагає в сфері вашого бізнесу.

До чого сниться лікар – сонник Фрейда

Коли вам сниться лікар, це означає, що ви зустрінете нелояльність друзів, і ви будете дуже розчаровані.

Сниться лікар чоловік, такий сон символізує ваші внутрішні проблеми, з якими ви не можете впоратися.

Коли сниться прийом у лікаря — це знак того, що вашому другу потрібна допомога, і ви повинні врятувати його.

Якщо сниться головний лікар, цей сон дає вам сигнал, про те, що найближчим часом вам потрібно утриматися від переживань, оскільки це може погано відбитися на вашому здоров’ї.

У сновидіння, в якому вам довелося прийти до лікаря, часто приховані ваші бажання, які ви не можете втілити в реальність.

Вам сниться лікар стоматолог, це ознака того, що ваше щастя і успіх раптово зникнуть, і ви потрапите в убогість.

Як тлумачить наш сонник, якщо вам сниться, що лікар робить укол, цей сон обіцяє задоволення, але скоро воно пройде повз вас з-за вашого неналежної поведінки.

Йти до лікаря уві сні, це означає, що непорозуміння з партнером в реальному житті принесуть вам багато страждань.

Коли вам сниться виривати зуби у лікаря, це означає що вам потрібно багато уваги і похвали від громадськості.

Сниться лікар психіатр — у вас є прекрасна можливість блиснути розумом у своїй компанії.

Якщо вам сниться лор лікар – цей сон говорить вам про те, що ви будете обмануті близькою людиною.

Вам сниться чергу до лікаря – це знак того, що ви хочете вписатися в компанію, але у вас нічого не виходить, із-за того що ви не відповідаєте їхньому статусу.

Лікар на порозі лікарні з’явився у вашому сні — це знак того, що ви проводите, не достатньо часу з друзями або близькими. Більше того, можливо, вас рідко розважають, ви напружені, і вам потрібні релаксація і спілкування з іншими людьми.

Якщо сниться, похід до зубного лікаря, це означає що ви вашого життя, буде привід святкувати перемогу над усіма своїми негараздами.

Сниться зубний лікар чоловік – цей сон вашого безтурботного часу, яким ви зараз задовольняєтеся.

Якщо сниться лікарня з лікарями – сонник Міллера

Сон, у якому сниться, лікарня з лікарями служить хорошим передчуттям для почуттів, проголошуючи радість, успіх, а також здобуття свободи, контролю, підпорядкування.

Вам сниться лікарня з лікарями, цей сон означає істину, ваших страждань. Велика лікарня з лікарями уві сні, символізує гарячу любов сп’яніння або велику пристрасть яку ви відчуваєте до знайомому людині.

Сниться лікарня з лікарями в халатах, сон означає, що у вашому житті нарешті з’явилася людина, яка піклується про вас, так як ви цього хотіли. Вам потрібно більше часу приділяти цій людині, тому що йому не вистачає вашої уваги.
 

Бачити уві сні лікарів у білих халатах – сонник Ванги

У сні бачити лікарів у білих халатах, сон означає, що ваша поведінка нерозумно або недоречно, по відношенню до вас рідним.

Коли лікарі в білих халатах з’являються у вашому сні, сон оголошує ваша аморальна падіння, приниження з вашого боку інших людей, і вас чекають важкі часи.

Приснився лікар гінеколог – сонник Нострадамуса

Бачити лікаря гінеколога уві сні може бути прекрасним розвагою для вас. З іншого боку, це знак дурниці, яку ви легко можете зробити найближчим часом.

Якщо вам сниться лікар гінеколог — це ознака склалася дружби між вами і людиною, який до недавнього часу вам подобався.
 

Якщо сниться лікар жінка – сонник Хассе

Сниться лікар жінка, цей сон може бути попередженням, що близька людина намагається обдурити вас. Ви повинні бути обережно.
 

До чого сниться зубний лікар – сонник Лонго

Коли сниться зубний лікар, ви хочете випробувати небезпечна розвага, яке може викликати у вас серйозні проблеми.
 

Сонник - тлумачення снів