Сонник калоші. До чого сняться калоші уві сні приснилися

Приснилися калоші? Сон, у якому ви побачили калоші, вказує, що ви боїтеся свого майбутнього в пробудженні. Цей сон пов’язаний з вашим відсутністю контролю над даним етапом вашого життя. Існує вказівка на те, що останнім часом ваш моральний стан було кілька хитливо.

До чого сняться калоші – сонник Фрейда

Як тлумачить наш сонник, якщо вам сняться калоші, цей сон може означати, що у вас є невирішені питання, які виникають в чатах життя. Це може бути пов’язане з обов’язками на роботі.

Якщо дівчині наснилися калоші, це знак для неї про те, що вона грається з вогнем. Вона пов’язана в інтригу не з одним молодим чоловіком. Їй потрібно бути обережною або взагалі припинити такі відносини, тому що для неї це нічим хорошим не закінчиться.

Приснилися калоші нові сонник Міллера

Вам приснилися нові калоші, такий сон часто означає, що ви неохоче виконуєте свої обов’язки, але не хочете мати конфліктів з керівництвом, тому виконуєте роботу через силу, що погано впливає на ваш емоційний стан. Ви відчуваєте себе дуже пригнічено, і вам доведеться зробити вибір між матеріальною стороною і своїми інтересами.

Бачити уві сні калоші на ногах – сонник Ванги

Уві сні побачили калоші на ногах, сон означає, що вам потрібно переконатися, в тому, що вам дійсно потрібно взяти на себе відповідальність за інших, але також постарайтеся прорахувати на перед, що у вас потім не буде поганих наслідків.

Якщо ж у сні ви побачили калоші на ногах свого близької людини, якого любите, то це означає, що тільки ви намагаєтеся зберегти добрі стосунки в родині, а людина, з яким ви живете тільки провокує вас на скандали.

Якщо снилися гумові калоші – сонник Нострадамуса

Сновидіння, в якому ви бачите гумові калоші, передбачає, що вас обожнює ваш партнер або коханка. І якщо у вас були проблеми в любовних справах, то незабаром ваші інтимні стосунки скоро налагодяться.
 

Побачити сон знімати калоші – сонник Хассе

Вам приснилося, що ви знімаєте калоші, такий сон означає, що ви можете зіткнутися з правоохоронними органами, ви повинні постаратися уникати прийняття поспішних рішень у життя.
 

До чого сняться калоші чисті – сонник Лонго

Якщо вам сняться калоші чисті, це знак від вашого підсвідомості про те, що вам найближчим часом не варто конфліктувати зі своїми друзями, постарайтеся у всіх конфліктних ситуаціях знайти компроміс.
 

Сонник - тлумачення снів