Сонник дрова. До чого сняться дрова уві сні приснилися

Чи Часто вам сняться уві сні дрова? Можливо вам здався такий сон страшним. Не біда! Сонник підкаже, до чого сниться подібне сновидіння і що зробити, Такий сон в більшості випадків це попередження від вашого підсвідомості, що ви повинні триматися подалі від пліток і порожніх разговорв, тому що вони можуть доставити вам багато шкоди.

До чого сняться дрова – сонник Фрейда

Наснилося у сні дрова, це означає, що ви скоро будете виконувати якусь роботу, яка дасть вам престиж і суспільне визнання.
Сниться складати дрова, цей сон може означати, що ви скоро будете при владі.
Коли вам сниться пиляти дрова, цей сон сигналізує, що ви не зможете перемогти свого суперника в якійсь області.
Бачити уві сні гарячі дрова, є сигналом вашого підсвідомості, що якщо ви не зміните свою поведінку, тоді ваші близькі відвернутися від вас.
Уві сні збирати дрова, цей сон оголошує вам ганьба і смерть близької вам людини.
Якщо вам приснилися березові дрова уві сні, такий сон обіцяє бути сваркою з вашим коханою людиною.
Сниться топити пічку дровами, це ознака того, що ви непохитні, і ви можете досягти майже все, що побажаєте.
Приснилися дрова у дворі, це сигнал від вашого підсвідомості, що ви перестаєте скаржитися на те, що у вас є гірше, ніж інші, просто намагаючись збіги і досягнення того, чого ви хочете для себе.
Якщо наснилося багато дров, цей сон передвіщає вам спір, з-за землі.
Коли сниться рубати дрова сокирою, це може означати, що вас щось зацікавить, але це все в вашій уяві, і дуже ймовірно, що це дуже тривіальне виправдання.

Сняться дрова колоті – сонник Міллера

Приснилися дрова колоті — це сигнал від вашого підсвідомості, що ви не вірите у всю інформацію, яка приходить до вас, тому що ви можете знущатися над собою або навіть перенести серйозні проблеми.
 

Якщо сниться колоти дрова – сонник Ванги

Уві сні приснилося колоти дрова, такий сон може означати, що ви є великим домовласником, і що сімейне щастя є для вас пріоритетом у вашому житті.
Якщо колоти дрова сниться жінці, це означає, що ви скоро відчуєте якесь велике задоволення.
Коли колоти дрова сниться чоловікові — ознака того, що ви зможете швидко заробити істотну удачу.
 

Приснилися дровітні дров – сонник Нострадамуса

Сон в якому сняться дровітні дров — це сигнал, що ви нещодавно вчинили якийсь поганий вчинок, і тепер у вас є велика каяття.
Якщо дровітні дров сняться чоловікові — це ознака того, що у вас фінансові проблеми, і якщо у вас є якісь борги, вам буде складно погасити їх.
 

Бачити уві сні дрова в печі – сонник Хассе

Приснилися дрова в печі, цей сон сигналізує, що в реальному житті у вас є друзі поруч з вами, в яких ви можете бути впевнені.
Коли дрова в печі сняться дівчині, це означає, у вас в житті відбудеться неприємна подія, але не все так погано ви зможете врятуватися від великої втрати, але осад залишиться.
 

До чого сниться рубати дрова – сонник Лонго

Уві сні приснилося рубати дрова, це сигнал від вашого підсвідомості, що ви дуже зухвалий чоловік. Змініть себе, інакше вас чекають неприємності пов’язані з цією рисою характеру
Якщо рубати дрова сниться вашій близькій, це означає, що ви будете жити довго, і ваша старість буде щасливою і мирною, і ви також будете насолоджуватися відмінним здоров’ям.

Сонник - тлумачення снів