До чого сниться ялинка. Сонник – ялинка наснилася.

Якщо сниться ялинка? Коли вам сниться ялинка, це означає, що найближчим часом ваші почуття будуть виставлені на показ, і будуть обговорюватися з боку ваших ворогів, і ви повинні проявити велике терпіння, тому що, швидше за все, в результаті цих пліток ваша репутація не буде зіпсована.

До чого сниться ялинка – сонник Фрейда

Якщо ви бачите уві сні ялинку, це означає, що ви не повинні зовсім відмовлятися від своїх планів, але ви повинні ретельно подумати і, можливо, трохи модифікувати їх.

Сниться штучна ялинка, сон оголошує, що ви збираєтеся досягти своєї давньої мети, але перш ніж почати діяти ви повинні згадати про наслідки які вас чекають у результаті.

Гілки ялинки у сні, це ознака того, що ваша робота принесе вам велике задоволення.

Коли вам сняться зрубані ялинки, це сигнал вашого підсвідомості, що ви проявляєте незручність у своїх діях.

Сняться зрубані ялинки, сон говорить, що вам вдалося обіграти нагромадження перед вами труднощі придбання сімейного щастя і благополуччя.

Садити ялинку уві сні, це означає, що ви можете примирити деякі конфліктуючі інтереси, і у вас після цього будуть великі переваги.

Як тлумачить сонник, якщо сниться новорічна ялинка восени, це сигнал від вашого підсвідомості, що ви повинні знайти інший шлях до досягнення своєї мети.

Вам сниться маленька ялинка, цей сон говорить про те, що вас чекає приємний сюрприз який ви отримаєте від коханої людини.

 

Якщо сниться новорічна ялинка – сонник Міллера

Коли сниться новорічна ялинка, це ознака того, що вам не вистачає близькість і ніжності людини який знаходиться поруч з вами.

Якщо ви прикрашаєте ялинку уві сні, це означає, що ви відчуваєте себе втраченим і самотнім у ситуації, в якій ви знаходитеся в даний час.

Новорічна ялинка у сні, є сигналом вашого підсвідомості, що ви повинні бути насторожі в найближчому майбутньому.

Коли вам сниться, що ви купуєте новорічну ялинку, це означає, що зусилля, які ви зробите для свого розвитку в професійній сфері, не принесуть вам бажаних результатів.

Якщо ви бачите, як горить у сні новорічна ялинка, це знак того, що у вас немає надії на вашого друга або людину, з якою ви спілкуєтеся, тому що це дуже безвідповідальний і непунктуальна людина.

Коли ви бачите, як ваша мама у сні одягає мішуру на новорічну ялинку, це обіцяє вам щастя у всіх починаннях, які задіяні в даний момент.

Яскрава новорічна ялинка, яка з’являється у вашому сні, означає, що ви швидко відновите спілкування з людиною, для якого вам не було діла вже багато років, і ви думали, що вашій дружбі кінець.
 

Уві сні сниться наряджати ялинку – сонник Ванги

Уві сні сниться наряджати ялинку, це сигнал від вашого підсвідомості, що вам потрібно, більше приділяти уваги своїм близьким.

Коли ви з друзями у сні наряджає ялинку, це ознака того, що ви скоро втратите річ, яка має для вас велику сентиментальну цінність.

Наряджати уві сні ялинку — це сигнал від вашого підсвідомості, щоб ви проявили, дружній жест до людини у вашому середовищі.

Снитися, що ви з батьками наряджає ялинку сон, повідомляє, що скоро людина відвідає вас, але його компанія не зробить вас щасливим.

Якщо ви збираєтеся прикрашати ялинку, але вам не дають це зробити, це означає, що незабаром ви вирушите в подорож, яка зробить вас щасливою людиною.
 

Сниться ялинка зелена – сонник Нострадамуса

Якщо ялинка зелена приснилася, уві сні, це знак того, що ви повністю залежите від людини дуже довгий час.

Сон, в якому вам приснилася зелена ялинка, може означати, що у вас є деякі небажані внутрішні спонукання, які ви повинні контролювати.

Приснилося купувати ялинку – сонник Хассе

Приснилося, що ви купуєте ялинку, сон може означати, що ви не в змозі керувати своїм гнівом, який викликають у вас деякі люди, але якщо ви не будете намагатися таку ситуацію довгий час, то ви від цього гніву постраждаєте морально.

Купувати ялинку уві сні — це ознака того, що ви будете пов’язані з деякими незаконними питаннями, які змусять вас швидко скучити.

 

До чого сниться ялинка в домі – сонник Лонго

Коли вам сниться ялинка в домі, це знак того, що незабаром ви вирушите в незабутню подорож.

Якщо вам приснилася новорічна ялинка, яка стоїть у вашому будинку — це ознака того, що подорож, у яке ви збираєтеся відправитися, буде мати для вас деякі важливі наслідки.

Сонник - тлумачення снів