Сонник: документи. До чого сняться документи наснилося у сні

Чи Часто вам сняться документи? Такий сон може означати, що ваша поведінка потрібно поміняти виключивши ненависть і завити, якщо цього не зробити можуть бути гірші наслідки для вас.

До чого сняться документи – сонник Фрейда

Видить документи уві сні, це означає, що хтось намагається спокусити вас.
Якщо сняться чужі документи – це означає, що в найближчому майбутньому ви будете насолоджуватися відмінним здоров’ям, загалом вам нестрашні хвороби як мінімум в осяжному майбутньому. І як говориться здоров’я це найголовніше в нашому житті.
Уві сні шукати документи — може означати про якийсь незначною скытой хвороби.
 

Якщо сниться що вкрали документи – сонник Міллера

Коли вам сниться, що у вас вкрали документи, це сигнал від вашого підсвідомості, що ви пліч-о-пліч з деякими фальшивими людьми, з якими ви повинні бути обережні.
Якщо вашому другу сниться що у нього вкрали документи, це може бути сигнал про якусь неприємну подію, яка незабаром відбудеться у вашому житті.
 

Бачити сон втратити документи – сонник Ванги

Уві сні приснилося, що ви втратили документи, це означає, що скоро ви будете розпускати плітки про кого-то, і, звичайно, це не добре, дивіться, щоб і самому не стати предметом пліток.
Якщо ви бачите в сні, що ваш друг втратив документи, то це означає, що ви перебуваєте в стані роздратування, яке може викликати проблеми зі здоров’ям або інші хвороби.
 

Приснилася крадіжка документів – сонник Нострадамуса

Сон в якому приснилася крадіжка документів, означає, що насправді хтось намагається маніпулювати вами, і хвалить вас компліментами заради своєї вигоди.

Приснився сон знайти документи – сонники Хассе

Уві сні приснилося знайти документи — це сигнал від вашого підсвідомості, що ви в реальному житті дуже серйозні, і час від часу ви повинні дозволити собі більше відпочинку.

Якщо уві сні сниться підписувати документи – сонник Лонго

Сниться підписувати документи, цей сон може означати, що ви дуже прихований від усіх людей, ви не вважаєте за потрібне поділитися з іншими своїм станом, навіть маленькою радістю, вам потрібно общатся більше з друзями, стати більше відкритим.
 

Сонник - тлумачення снів