Сонник: директор. До чого сниться директор уві сні приснився

Якщо директор в деякому контексті з’являється у сні, це ознака того, що ви не зосереджені на довгострокові перспективи своєї життя, але ви живете з дня у день мрії про краще життя. Підсвідомо ви знаєте, що вам слід, нарешті, відповісти на питання про те, чого ви хочете від життя, і почати жити певним чином, тому що тільки тоді ви можете чогось досягти, але ви продовжуєте маневрувати по всім можливим напрямкам і уникати відповідальності за своє власне життя.

До чого сниться директор – сонник Фрейда

Коли вам сниться директор, цей сон може сигналізувати про те, що у вас комфортна, мирне життя у вашому бадьорому стані, і ви відчуваєте себе абсолютно комфортно в цій ситуації.

Сниться, що директор обіймає вас, це означає, що ви дуже багатообіцяючі, і ви із-за цього можете відчути себе дуже розчарованим пізніше.

Якщо сниться директор магазину, сон говорить вам, що у вас буде швидкоплинний, але приємний роман.

Як тлумачить наш сонник, якщо сниться п’яний директор, це знак того, що ви готові випробувати любовний роман, або, може бути, ви його чекаєте.

Вам сниться директор чоловік, це означає, що в найближчому майбутньому ви будете приємно проводити час з друзями і близькими.

Директор сниться жінці, це означає, що вона намагається приховати свої недоліки від людини і робить це в міру своїх можливостей.

Уві сні приснився директор, який вас лає, сон може оголосити прощання з фінансовими проблемами, не обов’язково для вас, можливо, для людей з вашого найближчого оточення — сім’ї або друзів.

Сниться колишній директор – сонник Міллера

Сниться колишній директор – це сигнал від вашого підсвідомості, що вам все одно, що думають про вас оточуючі, і ви обов’язково повинні змінити своє ставлення до цього.

Сон, у якому з’явився ваш колишній директор, обіцяє зробити вас щасливим, але в кінцевому підсумку ви дізнаєтеся раптової хвороби, не обов’язково вона буде вашою.

Уві сні директор звільнив вас — це попередній перегляд того, як ви будете справлятися з перешкодами, які будуть перед вами, і наслідки будуть дуже серйозними.

Уві сні займатися сексом з колишнім директором означає, що в найближчому майбутньому ви будете мати справу з дуже чутливими людьми, і перебування в їх компанії може бути дуже виснажливим для вас.

Якщо ви уві сні лаєтеся з колишнім директором, це ознака того, що до вашого успіху вам потрібно подолати перешкоди, які прийдуть вам назустріч.
 

Приснився секс з директором – сонник Ванги

Приснився секс з директором — це сигнал про те, що ви повинні піклуватися про своє здоров’я і відпочити від трудових обов’язків.

Уві сні займатися сексом з директором в офісі, цей сон може вказувати на те, що ви збираєтеся зробити небажаний акт, але ви не знаєте, які наслідки можуть бути для вас.

Якщо уві сні вам хочеться зайнятися сексом з директором, сон скаже вам про деякі проблеми зі здоров’ям, які не повинні бути тривалими, але вони, безумовно, будуть обтяжливими і дадуть вам багато ознак.
 

Якщо сниться генеральний директор – сонник Нострадамуса

Якщо генеральний директор з’являється у мрії жінки, він оголошує, що з невідомої причини вона буде сумувати в найближчому майбутньому.

Коли ви говорите уві сні з генеральним директором, це ознака того, що ви повинні внести деякі зміни в своє життя, і ви чудово це розумієте, хоча, можливо, лише підсвідомо.

Бачити уві сні директора школи – сонник Хассе

Бачити уві сні директора школи, це означає, що ви займаєтеся ризикованим підприємством, яке не піде вам на користь.

Директор школи у сні обіцяє, що ваш життєвий шлях буде успішним, і не буде мати серйозних перешкод або, принаймні, тих, з якими ви не впоралися.

Приснився сон цілуватися з директором — сонник Лонго

Приснився сон, де ви цілуєтеся з директором — ознака того, що приємні моменти впливають на ваше життя, але не обов’язково позитивно.

Директор, який з’являється у вашому сні і цілує вас, сигналізує про те, що у вас не можливості і коштів на те, щоб виконати деякі з ваших мрій.

 

Сонник - тлумачення снів