Сонник: бомба до чого сниться бомба вві сні приснилася

До чого сниться бомба? Якщо вам сниться, бомба, це ознака того, що незабаром ви потрапите в неприємну ситуацію, але це не вплине на ваше життя в цілому. Сон з бомбою завжди вказує на те що б поводитися акуратно у всіх небезпечних ситуаціях. Повне тлумачення дивіться нижче, як популярні сонники трактують такий сон.

До чого сниться бомба — сонник Фрейда

Бомба вві сні означає, що незабаром ви зустрінете хорошої людини.

Сниться ядерна бомба, це знак того, що в житті ви знищили свою довіру до людей. У вас почнеться темна смуга, саме ізі недовіри.

Якщо вам сняться літаки з бомбами — це обіцянка, що скоро хтось зробить вам професійне пропозицію, і ви повинні використовувати його, навіть якщо воно ризиковане.

Вам сниться війна і бомби, це знак того, що є хтось поруч з вами, який хоче подбати про вас.

Коли сниться вибух атомної бомби, цей сон оголошує вам про вдалі пропозиції по кар’єрних сходах, які поліпшать ваше фінансове становище або ви отримаєте відмінні почесті.

За сонником коли сниться бомба, яка вибухнула, в найближчому майбутньому ви можете очікувати успіху від своїх дій і похвали від інших.

Сниться бомба в будинку, такий сон повідомляє вам, що ви повинні боротися і не відступати від мети. На вас можуть наклеветать.

Якщо вам сниться скидати бомби — попередження, що хтось без вашого відома використовує деякі з ваших ідей.

Літак скидає бомби у сні, це попередження для вас, що ваш опонент в якійсь області або противник готується воювати з вами.

А ось якщо сниться бомба скинута з літака, це сигнал про те, що ви мрієте зайняти якесь важливе місце або виконувати найважливішу роль.

Вам сняться вибухи бомб і вогонь, цей сон означає: чутки про чиюсь сварці.

Якщо підкинули у квартиру бомбу сон вказує на те, що поруч з вами є хтось, хто вас дуже цікавить. Ця людина з часом доставить вам багато клопоту та лиха.
 

До чого сниться вибух бомби — сонник Міллера

Коли вам сниться великий вибух бомби, це обіцянка успіху, а також провісник деякого успіху, якого ви скоро зможете досягти, і це поліпшить ваше фінансове становище і підвищить ваш статус в очах спільноти, в якому ви живете.
Сон, у якому ви бачите вибух бомби, може означати, що ваше життя щасливе і мирне.
 

До чого сниться падає бомба – ” сонник Ванги

Падаюча бомба вві сні, може бути попередженням для вас з вашої підсвідомості, що ви ставите себе на високому рівні і ставите цілі, яких ви не можете досягти на даний момент, або з-за занадто мало можливостей, або з інших причин. Ви повинні утримуватися від цього, тому що надмірні амбіції, які ви не можете задовольнити, тільки приносять вам розчарування і велике розчарування.
 

До чого сниться атомна бомба – сонник Нострадамуса

Коли сниться атомна бомба, це швидше ознака того, що щось у вашому житті потребує дуже важливого рішення, і ви не можете занадто довго чекати його. Це може бути пов’язано з деякими з ваших проблем, і якщо ви перебуваєте в постійних відносинах, це, ймовірно, те, що пов’язане з вашими взаємними непорозуміннями.
 

До чого сняться бомби падають на землю -сонник Хассе

Якщо сняться бомби падають на землю – в житті це самотність і велика скорбота, бомби падають на землю біля вашого будинку — ваші пошуки кращої роботи не приведуть до яких-небудь результатів.
 

До чого сниться бомби з неба – сонник Лоффа

Коли сняться бомби з неба, незалежно від контексту, це не найкращий ознака для вас. Зазвичай це означає, що незабаром з’ясується, що хтось стоїть за вашою спиною, можливо вас незаслужено оклевечут бажаючи серйозно завдати шкоди вашій гарній репутації.
 

До чого сниться летить бомба – сонник Лонго

Летить бомба вві сні означає, що коли ви пильнуєте, ви відчуваєте себе безпорадними в деякому роді або цілком, а бомба, яка вибухнула сигналізують, що ви перебуваєте в якійсь безнадійної ситуації без виходу.
 

Сонник - тлумачення снів