Сонник: болячки до чого сняться болячки уві сні приснилися

До чого сняться болячки? Коли в якомусь контексті ви бачите в сні болячки, це попередження вам про якесь важливе рішення, яке ви повинні прийняти негайно.

До чого сняться болячки – сонник Фрейда

Якщо болячки з’являється у сні, сон може відображати ситуацію, в якій ви відчуваєте себе дуже самотнім і вам дуже тужливо, можливо, тільки підсвідомо, в контакті з іншими людьми і близькості, яких вам зараз не вистачає.

Якщо вам сняться болячки на спині, це знак того, що ви скоро отримаєте лист від когось, хто знаходиться далеко від вас.

Сниться болячка курячий очей — це попередній знак який-небудь приємною поїздки, яка відбудеться найближчим часом.

До чого сняться болячки на тілі – сонник Міллера

Болячки на тілі у сні означають, що ви відчуваєте себе самотнім, а на голові — ви скоро зустрінете когось, кого ви дійсно любите.

Якщо вам приснилися болячки на тілі, ваша підсвідомість говорить вам, що ви повинні бути дуже обережні у виборі, тому що те, що ви виберете, вплине не тільки на ваше життя, але й на ситуацію інших, тому ви несете відповідальність за свою долю, принаймні, в певному аспекті.

Якщо уві сні ви мрієте позбутися болячок на тілі, це також попередження, але ви не знаєте точно, що це таке, це всього лише загальний ознака того, що ви повинні вести себе обережно в найближчому майбутньому.

 

До чого сняться болячки на обличчі – сонник Ванги

Якщо вам приснилися болячки на обличчі, незалежно від контексту, в якому вони зустрічаються, це попередження для вас, що б ви були більш обережні у всіх видах діяльності, які можуть нести якийсь ризик.
Це також попередження, що хтось може нашкодити вам на робочому місці.
 

До чого сняться болячки на руках – сонник Нострадамуса

Вам сняться болячки на руках, це знак того, що ви повинні бути дуже обережними і стриманими під час зустрічі з якоюсь людиною, оскільки людина буде дуже зацікавлений поділитися плітками про інших людей, яких ви знаєте.
 

До чого сняться болячки на ногах – сонник Хассе

Якщо вам сняться болячки на ногах, загалом, цей сон може означати, що вам буде дуже складно спілкуватися з різними людьми у вашому найближчому оточенні, і тому ви можете брати участь у конфліктах, навіть мимоволі.

Якщо вам сниться, що ви лікуєте болячки на ногах, це ознака того, що в найближчому майбутньому у вас можуть бути проблеми з спілкуванням з людьми, і ви будете схильні до спалаху гніву навіть по дрібницях

 

До чого сниться болячка на губі – сонник Лоффа

Якщо вам сниться, що ви бачите болячку на губі, це в цілому позитивний знак для вас у найближчому майбутньому.

До чого сняться болячки на голові – сонник Лонго

Якщо ви бачите уві сні болячки на голові, цей сон дуже чітко пов’язаний з вашим станом здоров’я, це, швидше за все, попередження для вас про якоїсь важкої хвороби.

Сонник - тлумачення снів