Сонник: бобер до чого сниться бобер уві сні приснився

До чого сниться бобер? Коли уві сні ви бачите бобра, це ознака того, що скоро на вашому шляху виникнуть якісь непередбачені труднощі, але, на щастя, їх буде досить легко подолати, що ви зможете впоратися з ними відносно швидко.
Якщо чорний бобер з’являється у сні, це може означати, що вам не вистачає тепла і близькості до іншої людини. Підсвідомо або повністю свідомо ви мрієте про ніжності і хотіли б випробувати це.

До чого сниться бобер – сонник Фрейда

Якщо уві сні вам приснився бобер, по соннику Фрейда це ознака того, що в найближчому майбутньому або в майбутньому ви зможете досягти того, про що мрієте більшу частину свого життя. Ви знаєте, що це передумова для досягнення вашого щастя і вашої повноцінного життя, і дійсно, коли ви досягнете цього, ви будете щасливі.

До чого сняться бобри у воді – сонник Міллера

Коли вам сниться бобри у воді загалом, цей сон може означати, що ви занадто зосереджені на собі, і ви повинні намагатися приділяти більше уваги соціальному житті.

Якщо ви бачите красивого бобра у воді або ви маєте справу з ним, це ознака того, що ви скоро відчуєте деякі особливо приємні чи щасливі моменти.

До чого сниться бобер в квартирі – сонник Ванги

На нашу соннику у сні бачити бобра в квартирі, це клопоти пов’язані з господарськими справами, вирішити вдасться не все, але ви спраитесь з цим завданням, решту вдасться вирішити за вас вашу покровителю.

Потворний бобер в квартирі — провісник хвилювань і турбот, які скоро стануть твоєю роллю, і якщо ти сумуєш, значить, ти занадто багато турбуєшся про своє серце, і ти можеш навіть потрапити в неприємності зі своїм здоров’ям.

До чого сниться бобер дівчині — сонник Нострадамуса

Бобер уві сні дівчата, може означати, що ви намагаєтеся подолати важкі часи, незважаючи на долю, ви не зможете уникнути того, що призначене для вас, і всі ваші зусилля підуть даремно.
 

До чого сниться бобер жінці – сонник Хассе

Якщо жінці сниться, бобер уві сні, це означає, що ваші надії скоро будуть виконані. Можливо, ви зможете виконати свою мрію або реалізувати план, у втіленні якого ви особливо турбуєтеся.
Цей сон для жінки також може бути попередженням для вас, щоб контролювати велику пристрасть, яку ви відчуваєте, чи скоро відчути себе з ким-то, тому що вона занадто велика, і коли ви піддаєтеся їй, у неї будуть деякі неприємні наслідки для вас.

 

Сонник - тлумачення снів