Сонник – бити дівчину до чого сниться бити дівчину уві сні приснило

 Сонник   бити дівчину до чого сниться бити дівчину уві сні приснило

Бити дівчину. До чого сниться бити дівчину, буде цікаво знати багатьом, кому довелося зіткнутися з подібним явищем. Розглянемо передбачення інших тлумачів.

До чого сниться бити дівчину — Сонник Фрейда

Коли вам сниться бити дівчину, це означає, що ви винні в чомусь, і ця людина скоро прийде до вас після відновлення ваших відносин, і ви повинні бути повністю підготовлені до цього.

До чого сниться бити незнайому дівчину — Сонник Міллера

Коли вам сниться бити незнайому дівчину, це попереджає вас, що коли ви пильнуєте якимось чином або взагалі сон не обгрунтований , і дуже можливо, що незабаром ви понесете якісь втрати.

До чого сниться що молодик б’є дівчину — Сонник Ванги

Сниться, що молодик б’є дівчину, сонник тлумачить про деяких невідомих проблеми, тому ви повинні бути більш обережними у всіх сферах свого життя, і ще неясно, чи вийде ваш секрет на світло чи ні — ви виявите те, що досі було захищено від Ваших очей.

До чого сниться бити дівчину у сні — Сонник Нострадамуса

Якщо вам сниться бити дівчину уві сні — це означає, що з якоїсь причини ваші друзі перестануть любити вас або втратять вашу довіру, і якщо ви знищите їх, вам буде попередження, що хтось хоче домінувати над вами, і ви не повинні дозволяти цьому статися, якщо ви будете піддаватися йому, ви втратите всяку незалежність.

До чого сниться бити колишню дівчину — Сонник Хассе

Якщо вам сниться бити колишню дівчину — це провісник зустрічі з доброзичливими людьми або друзями

До чого сниться бити дівчину по обличчю — Сонник Лонго

Сниться бити дівчину по обличчю — це ознака того, що у вас є група друзів, на яку ви можете розраховувати в будь-якій ситуації, і якщо ви мрієте бити дівчину по обличчю, у вас напевно буде деякий значний успіх.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Сонник - тлумачення снів
AllEscort