Сонник – бити дівчину до чого сниться бити дівчину уві сні приснило

Бити дівчину. До чого сниться бити дівчину, буде цікаво знати багатьом, кому довелося зіткнутися з подібним явищем. Розглянемо передбачення інших тлумачів.

До чого сниться бити дівчину — Сонник Фрейда

Коли вам сниться бити дівчину, це означає, що ви винні в чомусь, і ця людина скоро прийде до вас після відновлення ваших відносин, і ви повинні бути повністю підготовлені до цього.

До чого сниться бити незнайому дівчину — Сонник Міллера

Коли вам сниться бити незнайому дівчину, це попереджає вас, що коли ви пильнуєте якимось чином або взагалі сон не обгрунтований , і дуже можливо, що незабаром ви понесете якісь втрати.

До чого сниться що молодик б’є дівчину — Сонник Ванги

Сниться, що молодик б’є дівчину, сонник тлумачить про деяких невідомих проблеми, тому ви повинні бути більш обережними у всіх сферах свого життя, і ще неясно, чи вийде ваш секрет на світло чи ні — ви виявите те, що досі було захищено від Ваших очей.

До чого сниться бити дівчину у сні — Сонник Нострадамуса

Якщо вам сниться бити дівчину уві сні — це означає, що з якоїсь причини ваші друзі перестануть любити вас або втратять вашу довіру, і якщо ви знищите їх, вам буде попередження, що хтось хоче домінувати над вами, і ви не повинні дозволяти цьому статися, якщо ви будете піддаватися йому, ви втратите всяку незалежність.

До чого сниться бити колишню дівчину — Сонник Хассе

Якщо вам сниться бити колишню дівчину — це провісник зустрічі з доброзичливими людьми або друзями

До чого сниться бити дівчину по обличчю — Сонник Лонго

Сниться бити дівчину по обличчю — це ознака того, що у вас є група друзів, на яку ви можете розраховувати в будь-якій ситуації, і якщо ви мрієте бити дівчину по обличчю, у вас напевно буде деякий значний успіх.

Сонник - тлумачення снів