Сонник: блузка до чого сниться блузка уві сні приснилася

До чого сниться блузка? Якщо вам сниться блузка це може означати, можливо тільки підсвідомо ви відчуваєте з якоїсь причини велике почуття провини і до тих пір, поки не позбудетеся від каяття і не виправите помилку, або поки не вибачитеся перед людиною, якій ви заподіяли біль, ви не зможете почати нове життя.

До чого сниться блузка – сонник Фрейда

Коли уві сні вам сниться блузка, це означає, що ви скоро отримаєте важливу інформацію для вас і успішну інформацію, яка довгий час буде в гарному настрої.

Якщо уві сні вам сниться красива блузка – це поганий сон, тому що в ньому йдеться, що ви не зможете виконати свої мрії або реалізувати якісь плани.

До чого сниться приміряти блузку? Якщо ви уві сні приміряєте блузку, це передбачає фінансові втрати, які можуть сильно вплинути на ваш бюджет.

Уві сні приснилася червона блузка, цей сон є ознакою того, що ваша загальна життєва ситуація, ймовірно, значно покращиться найближчим часом.

На нашу соннику якщо вам сниться чорна блузка це означає, що ви досягнете успіху в найближчому майбутньому, і ви будете дуже раді цьому.

Сниться голуба блуза, це знак того, що ви скоро отримаєте дуже привабливу роботу, досягнете вершин своєму особистому та професійному розвитку.

До чого сниться біла блузка – сонник Міллера

Вам уві сні сниться біла блузка, такий сон може означати, що ви скоро зіткнетеся з великими спокусами, перед якими дуже важко встояти, але ви не повинні піддаватися їм .

Коли вам сниться сон про білій блузці уві сні, це на жаль поганий знак, оголошує про невдале проходження кар’єри, особливо якщо ви керуєте своїм бізнесом.
 

До чого сниться нова блузка — сонник Ванги

Коли уві сні вам сниться нова блузка, це сигнал для вас, що ви гідний бути авторитетом, і якщо ви бачите когось в новій блузці, значить, ви живете в оточенні дружніх і дуже хороших людей.
 

До чого сниться купувати блузку — сонник Нострадамуса

Якщо уві сні ви купуєте блузку, це означає, що незабаром ви будете змушені залишатися в компанії нових вам людей, чиї манери і поведінка неприйнятні для вас, але з якоїсь причини вам доведеться зробити вигляд що все в порядку.
 

До чого сниться міряти блузку – сонник Хассе

Якщо уві сні ви міряєте блузку, це означає, що ви відчуває сильну пристрасть протилежної статі, ви нездатні контролювати якусь ситуацію і можливо втратите із за цього свої фінансові вкладення.
 

Сонник - тлумачення снів