Сонник: блохи на людину до чого сняться блохи на людину уві сні приснилися

До чого сняться блохи на людину? Загалом, цей сон може означати, що ви схильні до мрійливому дії в першу чергу, і вам не цікаво, чи варто вам йти на ризик, тому що для вас найбільш важливо наблизитися до вашої конкретної мети.

До чого сняться блохи на людину – сонник Фрейда

Коли вам сняться блохи на людині, це ознака того, що скоро ваша загальна ситуація якимось чином зміниться на користь вас.

Коли хтось прибирає бліх з людини, це передвісник шлюбу, але не обов’язково для вас — це також може стосуватися вашого найближчого оточення.

Якщо вам сниться, що ви збираєтеся купатися у воді і бачите блохи на людині, це попередження про те, щоб ви не брали непотрібних ризикованих рішень.
 

До чого сняться блохи на голові людини – сонник Міллера

На нашу соннику якщо вам сняться блохи на голові людини — це ознака того, що у когось із ваших найближчих друзів скоро виникнуть серйозні фінансові проблеми і, можливо, їм знадобиться ваша допомога. Ви не повинні відмовляти йому, тому що, якщо ви йому не допоможете, ніхто не зможе, тому ви, мабуть, єдина людина, на яку він може розраховувати.

Якщо ви побачили уві сні блохи на голові людини, але не можете сказати йому про це, незалежно від того, де ви знаходитесь, це позитивний знак того, що ви успішно завершите деякі важливі речі, і ваша загальна ситуація поліпшиться в найближчому майбутньому.

До чого сняться блохи на ногах людини – сонник Ванги

У сні ви бачите блохи на ногах людини, незалежно від того, чи є це позитивним чи ні, це ознака того, що у вас буде загальне почуття успіху і що в найближчому майбутньому ви не повинні зіткнутися з чимось поганим.

До чого сняться блохи на тілі людини – сонник Нострадамуса

Якщо уві сні ви побачили блохи на тілі людини, це не добрий знак і може оголосити про деякі несприятливі події, які відбудуться у вашому житті найближчим часом.

Наприклад, коли вам сниться, що ви струшиваете блохи з тіла людини, це знак того, що вас чекають хороші і приємні події.

Якщо ж вам сниться, що на тілі людини блохи і він свербить, це сигнал про те, що ви повинні брати участь в якійсь лотереї чи гри, тому що у вас тепер є кращі шанси на перемогу.
 

Сонник - тлумачення снів