Сонник – біла нитка до чого сниться біла нитка уві сні приснилася

Білі нитки. Вони означає, що наяву у вас немає ніяких причин турбуватися, ви можете розраховувати на те, що найближчим часом у Вашому будинку буде панувати гармонія і атмосфера взаємної поваги. Якщо Тобі присниться цей символ він може мати різні значення.

До чого сняться білі нитки — Сонник Фрейда

 

Якщо ви бачите білі нитки, це для Вас попередження, що найближчим часом ви можете бути схильні багато різних спокус, але з різних причин не варто їм піддаватися, бо, може, це для Вас якимось чином погано скінчитися.
Сонник трактує, що найближчим часом Вам вдасться врегулювати серйозний сімейний конфлікт, або це зробить хтось інший, а Ви відчуєте значне полегшення через покращення атмосфери у себе в будинку.

Якщо ви мрієте про білих нитках, це може передвіщати якісь розставання у Вашому житті або в Вашому найближчому оточенні.

До чого сниться шити білими нитками — Сонник Міллера

Сниться шити білими нитками — символізує, що ви можете мати проблеми з визначенням своєї життєвої ієрархії цінностей, і, можливо, не будете знати, що дійсно важливо для Вас.

Якщо ж Вам сниться, шити білими нитками, це сигнал, що Вам не вистачає авторитету і потрібен хтось, хто покаже Вам правильний шлях, по якому ти можеш йти.
Сонник вважає, що це може передвіщати отримання Вами якогось несподіваного подарунка від долі, або ж сигналізувати, що ви повинні постаратися помиритися з тими, з ким давно ти конфліктуєш, тому що ця людина чекає, щоб Ти перший протягнув руку на згоду на світ.

До чого сниться голка з білою ниткою — Сонник Ванги

 

Сниться голка з білою ниткою — цей символ асоціюється, як правило, з хорошою пам’яттю, таким чином, може означати, що наяву ви забули про те, про що ви повинні пам’ятати, або ж ви намагаєтеся щось згадати, і ти боїшся, що про це забули.

Це також може означати, що підсвідомо у тебе є схильність до розширення своєї свідомості, але не варто занадто сильно експериментувати. Останнім можливим поясненням є той факт, що наяву ви намагаєтеся втекти від реальності, тому що Вас не влаштовує і це не добре для Тебе.

До чого сниться сниться голка з білою ниткою — Сонник Нострадамуса

Якщо приснилася голка з білою ниткою , це попередження, що є поруч з Вами люди, які, прикидаючись Вашими союзниками або навіть друзів, бажають дійсно поганого для Тебе, і тільки шукають підходящого моменту, щоб якимось чином Вам нашкодити. Тому вам потрібно бути обережним, щоб хто-небудь не ввів Вас в оману, яке може коштувати вам дорого.

Сниться нитка біла причепилася — Сонник Хассе

 

Якщо ж у сні ви як нитка біла причепилася, це віщує серйозні розбіжності в колі близьких знайомих і друзів, або якісь розбіжності в лоні сімейного життя.

До чого сняться білі нитки в котушках — Сонник Лонго

Якщо ти побачиш у своєму сні, сняться білі нитки в котушках – цей символ означає себе непохитною волею і дуже великою рішучістю і ти прекрасно знаєш про те, що завдяки наявності цих якостей ви в змозі зробити майже все, що тільки захочеш, і немає такої речі або особи, які могли б зупинити Вас від досягнення бажаної мети.

Сонник - тлумачення снів