Сонник: армія до чого сниться армія уві сні приснилася

До чого сниться армія? Сонник радить не провокувати конфліктів. Таким чином, ви можете уникнути неприємних ситуацій. Коли уві сні ви в армії, чи тільки бачите військовослужбовців, передбачає якусь новину від знайомих людей, які в даний час знаходяться далеко від Вас, і вже давно не мав з ними контакту.
Коли уві сні служить в армії жінка, це віщує несподіване поліпшення фінансового становища. А так же для вас є сигналом, що у вас є великі запаси сили, завдяки яким ви зможете впоратися практично з будь-яким завданням, яке ти візьмеш на свої плечі.

Коли сниться армія чоловікові це символізує, про отримання якихось поганих новин.

Коли сниться що твій брат в армії це може також символізувати великі, що межують з безумством почуття, який у тебе є якийсь чоловік. Найгірше, можливо, пояснення це провісник смерті якогось близького, дуже важливого для Вас людини.

Це також може передвіщати появу у Вашому житті різного роду напастей. Найчастіше це сварки, помилкові люди, які жадають Вашої погибелі і серйозні розбіжності для сімей.

До чого сниться армія хлопцеві — сонник Фрейда

Бачили уві сні хлопця забирають в армію, найчастіше, є відсиланням до Вашої довгого життя, які, швидше за все, буде тобі дано випробувати якісь перепони.

Якщо сниться хлопцеві велика армія це може бути знаком, якщо ви займаєтесь веденням власного бізнесу – в цьому випадку ви можете розраховувати на добробут у прийнятті основних рішень і значне збільшення Ваших доходів.

Коли уві сні бачиш як ти йдеш служити в армію, це може означати, що підсвідомо сумуєш за традиціями, і не хотіли б повернутися до старих цінностей.

До чого сниться армія дівчині — сонник Міллера

Коли сниться армія дівчини чи незаміжньої жінки, сонник тлумачить це як виконання Ваших найпотаємніших бажань, виконання яких не очікувала на даному етапі свого життя. Армія уві сні дівчата може означати, що якась особа чоловічої статі вам симпатизує.

Все, до чого сниться багатолюдна армія, сонник як зазначає: занадто завищені устремління і може бути сигналом до того, що ви повинні врахувати, і непереоценивать свої можливості. Навіть якщо це не так, цей сон є попередженням: якщо ви дійсно будете мати намір реалізувати свої амбіції, вам доведеться сильно напружуватися, ми можливий негативний результат фіналу

До чого сниться проводи в армію — сонник Ванги

Коли сняться проводи в армію, це знак що ваша любов або роман скоро закінчиться і цей фінал на жаль не буде для Вас щасливим. Не виключено, що на якийсь час серйозно ухутшится Ваше самопочуття. Якщо у додаток ви бачите що проводжають молодої людини це означає, що Вас чекає великий сором через нездатність працювати правильно ставлення до партнера, і ти будеш звинувачений за розпад цього союзу.

Сниться, що ти служиш в армії по відношенню до Вашої особистості, це означає, як ти впораєшся з цими труднощами. Якщо так сильно хвилюєшся, що не ти цей чоловік любив, це означає, що проблеми будуть для Вас дуже складно і тривалий час можуть існувати у Вашому житті.

Армія у сні — сонник Нострадамуса

Якщо з’являється у Вашому сні армія, без яких-небудь додаткових деталей, означає, що скоро Вам вдасться реалізувати Ваші плани, або несподівано здійсняться Ваші найважливіші мрії, хоча, швидше, не всі.

Коли ж у сні ви їсте в армійській їдальні -цей символ має досить багато значень, тому його тлумачення залежними від індивідуальної ситуації людини — дуже часто це знаменує вихід з поганої ситуації, якщо така є.

Друзі в армії — сонник Хассе

Бачити уві сні друзів в армії. Це сигнал для Вас, що вони не в змозі впоратися без Вас, і Ваша підтримка їм обов’язково потрібно, тому ви повинні запропонувати їм свою допомогу.

Служба в армії ваших друзів також може символізувати що вам не вистачає уваги від людини, і ви боїтеся в цьому зізнатись.

До чого сниться армія для жінки — сонник Лоффа

Армія уві сні молодої жінки в якій знаходиться її обранець може передвіщати розчарування через те, що вона познайомилася з невідомим досі сторону особистості свого партнера і не сподобався їй те, що про нього в цей спосіб дізналася.

Сняться військові обов’язки — сонник Лонго

Коли ти спиш і тобі сниться, що ти виконуєш якісь військові обов’язки, це означає, що, зрештою, Вам вдасться довести до щасливого кінця якесь важливе для Вас справа, яка раніше проводила вам спати по ночах.

Сонник - тлумачення снів