Сонник балкон: до чого сниться балкон у сні

Балкон – значення сну по соннику

Балкон дуже часто має відношення до сфери сексуальної неудолетворенности. За сонником Ванги наприклад бачити уві сні балкон символізує жіночі груди і материнство. Сонник Фрейда балкон уві сні інтерпретує що занадто сильно пригнічуєте свої сексуальні бажання. Проте сон балкон відноситься також до наших контактів з іншими людьми. При тлумаченні сну з балконом, як основний мотив, насправді необхідно враховувати всі – зовнішній вигляд балкона, нашу поведінку, погляди, які можна з нього побачити, а також сам контекст сну.

До чого сниться стояти на балконі — по соннику це може означати, що нам хочеться бути трохи вище від інших людей – мова йде, наприклад, про положення в суспільстві, завдяки якому можна буде на голову вище інших. Іноді такий сон є передвісником встановлення нових контактів та міжособистісного спілкування.

Стояти під балконом у сні — залучення великої удачі, можливий великий прорив у спірних питаннях.

А обвалення балкона часто означає необхідність не робити нічого зайвого, так як це марна трата часу, найближчі плани не здійсняться. Балкон може також означати, що вам вдасться опанувати поганою ситуацією, ви в підсумку зможете вирішити всі свої проблеми. Нерідко такий сон можна трактувати як завоювати партнера.

Коли ми стоїмо на балконі, і перед нами вимальовується красивий пейзаж, то це може означати, що нас чекає хороша удача в майбутньому. Якщо сниться дивитися з балкона дуже часто є символом перспектив на майбутнє, тому прекрасний вид обіцяють успішне майбутнє з численними успіхами, і не тільки на любовному тлі.

Якщо сниться як падає Балкон старий, який не має перил це сигналізує сновидінню, що він боїться свого майбутнього, тому що не бачить ніяких перспектив. Уві сні падає великий балкон попереджає нас, що заплановані заходи і проекти можуть піти не так. Падати через балкон символізує ілюзорні надії на поліпшення нинішньої ситуації. Сонник також трактує сон як: передвісником хвороби або нещасного випадку. Коли на балконі ми бачимо, мишей або комах, ми можемо інтерпретувати сон як майбутню сварку.

Балкон часто сниться людям, причому сни можуть бути різні — падати з балкона або бачити пейзажі. Його роль полягає в з’єднанні інтер’єру квартири або будинку з відкритим простором. Балкон є місцем, де можна подихати свіжим повітрям і розслабитися. Перевірте, яким чином значення сну про балконі може витлумачити сонник.

До чого сниться балкон — тлумачення

Для жінок сон про падаючому балконі віщує погіршення стану здоров’я. Балкон, повний квітів, який, навпаки, в них тоне, значить ненав’язливе поклоніння з боку певного чоловіка. Хоча поклоніння це не перетвориться в любов, безумовно, буде відмінним поліпшенням самопочуття.

Якщо ви цілуєтеся на балконі і балкон падає сонник може інтерпретувати як провісник поліпшення стосунків зі своїм партнером чи партнеркою. Балкон широко відкритий, це означає, що найближчим часом нам вдасться поглянути на світ і навколишню дійсність з іншої точки зору.

Сон кричати з балкона говорить нам, що ми хочемо зробити на когось гарне враження.

Для того, щоб більш ширше тлумачити свій сон, ви також можете звернутися до інших сонникам

Сонник арабська про балконі інтерпретує як знак того, що ми присвячуємо себе чогось, що нам непотрібно! І може принести нам збитки. Вигляд балкона-це шанс на отримання великого гонорару. Входити на балкон розглядається як стимул до збільшення своїх можливостей, що може бути ключем до успіху. Виходити з балкона у сні передвіщає необхідність відмовитися від певного суперництва. У свою чергу, індійський сонник тлумачить сон про балконі як необхідність зміни своєї позиції.

За сонником містичного, побачити падає балкон-це передвістя нового знайомства, яке перетвориться у справжню дружбу. А бачити своє падіння з балкона означає знаходження доброго і вірного товариша. Сон спускатися з балкона обіцяє успішне вирішення справ, навіть якщо з’явилися деякі труднощі. Балкон, падаючий на вс уві сні це, у свою чергу, символ прощання зі своїми надіями.

Сонник - тлумачення снів