Приснилася адреса – тлумачення сну по соннику

Сонник Адреса — до чого сниться

Коли уві сні ви читаєте адресу, це означає збиток, а якщо сниться адресу на листі, це віщує отримання якийсь вдалою новини, не обов’язково, можливо поштою, на яку чекали довгий час, і яка несе в собі позитивні зміни.

До чого сниться що ви відкрили адресну книгу, або якийсь такого типу покажчик, це означає, що скоро ви зустрінете нових друзів або Ваша сім’я збільшиться, уклавши шлюб або з’являться живі нащадки, причому ця людина виявиться в якійсь мірі важливий у вашому житті.

До чого сниться адреса? Коли Вам сниться, що ви збережете де-небудь свій власний адресу, швидше за все, це попередження, що ви повинні краще стежити за своїми фінансовими справами. Також це може бути попередження, щоб ти не брав участь ні в якому невпевнений справі, з яким пов’язаний серйозний ризик, так як можна дуже багато втратити і, напевно, саме так і буде, якщо незважаючи на це, ви вирішили взяти участь у цьому заході.

До чого сниться пошук якоїсь адреси, віщує по соннику, що ви готові пожертвувати значательным кількістю часу на якісь невдалі дії, розтрачуючи марно свою енергію.

Якщо ж ви бачите в сні табличку або візитку з адресою, ви можете прочитати це по соннику як символ очікування якогось людини. Подумайте тоді, можливо ви обіцяли комусь, що до нього зателефонуйте і не виконали свої обіцянки, може бути тому що давно хтось чекає обіцяну новину.

Сонник - тлумачення снів