Сонник – ангел до чого сниться ангел у сні приснився

Коли уві сні побачиш ангела, швидше за все, означає, що скоро ви отримаєте від кого-то цінний подарунок.

Варто, однак, відзначити при цьому, що не обов’язково буде він мав матеріальної цінності, і навіть більш імовірно, що ви по достоїнству оціните же жест, або сентиментальну цінність подарунка. Те, що буде важливо для Вас. Розглянемо трактування сну про ангелів від найбільш відомих астрологів і провидців.
 

До чого сниться ангел — Сонник Фрейда

 

Якщо ж у сні ви бачите ангела, це для Вас є дуже доброю ознакою і означає, що скоро ви зробите якесь нове для Вас відкриття. Він пішов у сні передвіщають довге життя і свідчать про те, що майже весь час ви будете насолоджуватися прекрасним здоров’ям, як у фізичному, так і психічному.

Коли уві сні ви перебуваєте серед ангелів, сонник Фрейда віщує для Вас поліпшення Вашого матеріального становища, але не відомо, яким саме чином це станеться – ви отримаєте додаткове джерело доходу.
 

До чого сниться ангел з крилами — Сонник Міллера

 

Побачити в сні ангела з крилами — обіцяє успіх у роботі, при цьому мова йде про більш приємній атмосфері на робочому місці і підтримання хороших контактів з колегами, ніж фінансова вигода або підняття вгору по кар’єрних сходах.

Якщо вам сниться ангел з крилами, сонник вважає, що це означає, що Вам вдасться якимось чином збагатити духовну сторону своєї особистості і, швидше за все, ви відкриєте для себе зовсім нові, досі невідомі Вам горизонти мислення. Підсвідомо чи свідомо, наяву грезете по якомусь цікавому або навіть викликає трепет досвіду.

Ангел з крилами – це досить суперечливий символ, так як, в залежності від людини, може означати або якісь несподівані неприємності, які дуже здивують мрійника і, ймовірно, не буде несподіванкою, а також може бути передвісником чудову переможну серію, в якій особисте щастя і задоволення від професійної роботи фінансового становища особи.

До чого сниться ангел хранитель — Сонник Ванги

 

Якщо Тобі сниться ангел хранитель, дуже можливо, що скоро ви відчуєте велике задоволення від життєвої ситуації, в якій зараз ви знаходитесь.
З’явився уві сні сниться ангел хранитель, сонник каже, що найчастіше є передвісником щасливого союзу, заснованого на любові і взаємоповазі, але також може передвіщати швидку зустріч з коханою людиною.

Сниться ангел у сні — Сонник Нострадамуса

 

Коли тобі сниться ангел у сні, що ти сидиш з ним в альтанці, це означає, що Вам вдасться перемогти всі негаразди, які будуть намагатися не допустити того, щоб Тобі вдалося досягти своєї мрії мети. Ти зробиш це, незважаючи на всі труднощі, і ви будете мати від цього величезне задоволення.

Побачити ангела уві сні, як тлумачить сонник — це означає, що саме цю щасливе, гармонійне кохання, потрібно зберегти .

Сниться чорний ангел — Вам не вдасться втілити в життя Твоїх планів та основних завдань, ймовірно, пройде повз Вас шанс на щось важливе,

А коли сниться білий ангел – Вас чекає благополуччя у відносинах.

 

До чого сняться ангели на небі — Сонник Хоссе

 

Сняться ангели на небі — це дебют за кілька років безперервної удачі й щастя, попереду чекає Тебе який-небудь хороший прийом, який на довго поставить Вас в гарний настрій.
Ангели на небі Цей символ сонник трактує,що це є сигналом для людини — трохи м’якше спілкуватися зі своїм партнером, тому що, бути може, саме на цьому тлі час від часу виникають між ними непорозуміння. Швидше за все на майбутнє, у вас є шанс створити зі своїм партнером майже ідеальний союз, що дає щастя і задоволення вам обом.

До чого сниться ангел смерті — Сонник Лоффа

 

Ангел смерті сниться швидше, як трактує сонник — союз сам розвалиться, незалежно від людини, і через короткий час, здається, він зрозуміє, що незважаючи на те, що протягом тривалого часу він був повністю переконаний, що це правильний вибір і з цією жінкою він хоче провести залишок свого життя, так, справді, був не правий і, на щастя, вчасно усвідомив свої помилки.

Якщо ж ангел смерті сниться жінка, і, крім того, це вона, це означає, що сама руйнує свої відносини, тому що не може опанувати свої емоції. Ймовірно, занадто агресивна і допустила нетактовність по відношенню до свого партнера, а також їй не вистачає терпіння і бажання, щоб плекати почуття і піклуватися про стосунки. Це одночасно і попередження, що якщо не змінить відповідним чином свою поведінку, не вдасться утримати її при собі партнера, і стосунки неминуче розвалиться.

Коли молода жінка сниться ангел смерті — то це попередження про її здоров’я і, це означає, що вона повинна пройти медогляд у лікаря, тому що можливо, що щось її турбує, а вона не знає про це.

Приснився дитина ангел — Сонник Лонго

 

Коли приснився дитина ангел, це для Вас попередження, що не буде вам спокою, ні щастя, якщо не вибачишся перед кимось, кого ти образив. Може бути, докори совісті, які тільки час від часу дають про себе знати, і знаходяться глибоко приховані у Вашому підсвідомості, означають, що так дійсно розумієш, що кого-то ти образив, і ви повинні загладити свою провину цього болю. А якщо ніхто не приходить Вам в голову, ви повинні поговорити зі своїми близькими, бути може, тому що образив когось мимоволі, зареєструвавшись тільки на рівні своєї підсвідомості.

Якщо герой Вашого сну дитина ангел, який, наприклад, бере участь в якомусь сюжеті, це означає, що те, що ти дуже хочеш і на що ти сподівався коли-небудь досягти, прийде до Вас сама, чи Вам вдасться, нарешті, досягти, після багатьох трудів і зусиль.

 

Сонник - тлумачення снів