Сонник – ананас до чого сниться ананас уві сні приснився

Ананас. Коли цей предмет з’явиться у Вашому сні, це не що інше, як вираз Вашого неспокою наяву, а, швидше, тривоги, який подає Вашу підсвідомість. Цей символ припускає, що, швидше за все, останнім часом занадто часто дістав спирт, це як розслаблення після напруженого робочого дня або в рамках теми, коли йдеш кудись з друзями, але в глибині душі ти знаєш, що робиш це занадто часто і під будь-яким приводом. Що на цей рахунок пояснюють сонники відомих астрологів, мудреців і ясновидців?

 

До чого сниться ананас жінці — Сонник Фрейда

 

Коли доводиться бачити уві сні ананас — Ви повинні задуматися над точкою, до якої добралися і відповісти собі на питання . Сонник вважає, що Якщо відповідь буде ствердною, це може означати, що у вас серйозна проблема і треба щось з цим зробити. Якщо Тобі присниться, що ти їж ананаси, це може означати, що найближчим часом Вас чекає досить важкий період.

До чого сниться ананас дівчині — Сонник Міллера

Коли доводиться бачити уві сні ананас дівчині — Ваші проблеми будуть полягали в тому, що люди будуть Вам повертати голову мало значними справами, які не принесуть нічого у Вашому житті, а тільки витрату багато Вашого дорогоцінного часу. Це може навіть зробити так, що Вам не вдасться із-за цього досягти, якогось, не обов’язково дуже великий, але надзвичайно важливе для Вас справи, на що ви реагуєте злістю і розчаруванням.

До чого сниться купувати ананас — Сонник Ванги

 

. Все, до чого сниться купувати ананас, означати, що Ваша нинішня хороша ситуація, якої ти так дуже радий, це, скоріше, впевнений в собі і не повинен надмірно прив’язуватися до того, що у вас є і що вселяє в Тебе такий велику радістю. Сонник відзначає також: купувати ананас у Вашому сні може означати,що Ви повинні бути готові до того, що в результаті нещасного збігу обставин відносно легко це можна втратити, тому не заривайтеся, яким є людське щастя .

До чого сниться зростаючий ананас — Сонник Нострадамуса

Коли уві сні ви бачите міцний, пишно зростаючий ананас, обіцяє Вам прекрасну фізичну форму і психічну і означає, що таким прекрасним здоров’ям ви будете насолоджуватися до глибокої старості, яка буде для Вас дуже щасливим періодом, не тільки з-за цього.

Напої з соку ананаса, на додаток до його реального смаку, передвіщає, призначені скоро для Вас наступлять моменти якоїсь гіркоти, яку, скоріше, Вам не вдасться уникнути, навіть якщо ви будете дуже хотів.

До чого сниться зростаючий ананас — сонник пояснює, що це означає зростаюча нова любов, проте, потрібно відзначити, що відчуття це буде стягуватися з багатьма проблемами, і в результаті введе у Ваше життя велику плутанину.
 

Сниться ананас — Сонник Хассе

 

Ананас у Вашому сні означає, що незабаром ви виберете якусь далеку, може бути, за кордон, подорож, яке дуже сильно змінить Ваші нинішні життя і вплине на все Ваше майбутнє. Коли ви бачите, ананас, це віщує, що якесь обличчя дуже сильно вріжеться в Твою пам’ять і залишиться там назавжди.

Сонник Хассе трактує, що ананас уві сні жінки може також означати підсвідоме прагнення за наявністю потомства, народження немовля саме материнський інстинкт.

Якщо ананас має колючим листям, це означає неминучого хвилю проблем.

А якщо ананас цвіте – це передвістя довгої, заповненої вщерть щастям життя в оточенні улюблених людей

Сонник - тлумачення снів