Сон очі, сонник фарбувати очі, бачити свої очі або чоловіки, дівчинка з гарними очима

Очі — це дзеркало душі, тому від того, якими вони постали в нічному видінні, буде залежати його значення. Вам може з’явитися сон, очі в якому будуть неприємними, злими або сумними. У органів зору може бути травма або більмо. У цьому випадку інтерпретація образу буде негативною. Але більш сприятливі обставини сновидіння можуть розповісти про те, що в житті чекають позитивні події. Ми розглянемо думки з декількох популярних джерел.

Підсвідомість

У поданні підсвідомості цей символ безпосередньо уособлює внутрішній світ людини. Тому бачити в сні свої очі може мати різне значення. Постарайтеся згадати, якими вони були добрими, втомленими, сумними або радісними? Від цього буде залежати те, як саме ви себе відчуваєте в конкретний проміжок часу.

У соннику фарбувати очі олівцем чи іншою косметикою — ознака того, що прагнете приховати щось від оточуючих. Можливо, вся справа в тому, що ви закриті від сторонніх людей, і не дозволяєте їм краще зрозуміти ваші почуття і емоції. Але не виключено, що у вас дійсно є якась таємниця, яку необхідно тримати в секреті.

Якщо сниться, що уві сні не можу відкрити очі, це найчастіше вказує на сплутаність свідомості. Ймовірно, підсвідомість натякає на те, що ви віддаєте перевагу солодку брехню, а не гірку правду. Ви прагнете обманюватися, якщо це зробить вас щасливим.

Народний сонник

У класичній інтерпретації образ можна розцінювати залежно від наступних обставин:

 • привиділося, ніби фарбуєте вії тушшю — насправді належить отримати приємний сюрприз від людини, яка до вас небайдужий. Ймовірно, чоловік готовий на багато що, щоб завоювати любов;
 • якщо фарбуєте занадто великим шаром, значить, віддалилися від коханої людини. Ще не пізно врятувати ваші відносини, але для цього потрібно не боятися відкривати душу;
 • у соннику фарбувати очі тінями — це знак того, що хтось спробує вас обдурити. Якщо ж наносили косметику іншій людині, то спробуєте зрозуміти, чого він насправді хоче, і що приховує;
 • у сновидінні з’явився ячмінь — символ того, що отримаєте прибуток, коли не будете цього очікувати;
 • надіти лінзи для зміни відтінку райдужної оболонки — в реальності не до кінця розумієте, чого хочете від життя. З-за цього часто допускаєте помилки і робите те, що не по душі;
 • на слизову потрапила смітинка і заважає — належить напружений період у відносинах з близькими людьми. Швидше за все, діти перестануть вас розуміти;
 • у сні приснилася гарна дівчинка з гарними очима — наяву знайдете своє щастя в дітях.

Сонник Фрейда

Як визначав психоаналітик, цей спосіб слід інтерпретувати з точки зору підсвідомих мотивів сновидця. У соннику очі чоловіка або жінки, які вас приваблюють, говорять про надмірний нарцисизм. Ви занадто захоплені власною персоною і прагнете привернути до себе якомога більше уваги. Самозакоханість виражається і в тому, що ви віддаєте перевагу задовольняти інтимні потреби самостійно, за допомогою мастурбації.

Фрейд визначав в соннику, що синець під оком або інші пошкодження вказують на конфліктну ситуацію, в яку ви потрапили. Ймовірно, варто переглянути своє ставлення до подій і спробувати проаналізувати власні дії. В іншому випадку вас чекає черговий моральний і духовний криза.

Якщо привиділася сліпота, значить, доведеться втратити інтерес до всього, що оточує. Це спровокує перегляд життєвих цінностей та прагнень, а також викличе зміни в характері.

Сонник Міллера

У поданні цього тлумача, дивитися в очі уві сні — це знак того, що недоброзичливці готують пастку. Вони уважно стежать за вашими вчинками, щоб зіпсувати найближчі плани. Закоханим сон може передвіщати поява суперника.

Приснився кароокий чоловік — втілення хитрості і підступності. Блакитноокий говорить про невдачі, які спровокує ваша нерішучість. Якщо сниться сіроокий чоловік, то варто остерігатися улесливих речей. У соннику у вас очі хворі, запалені, або ви втратили один з них — ознака того, що належить напружений та непростий період. Одноокий чоловік віщує біди і неприємності.

Сонник Ванги

Провісниця вважала, що образ є одним з найбільш загадкових. Якщо сниться, що на вас злобно дивляться — насправді остерігайтеся недоброзичливців, які присутні в житті. Проблема полягає в тому, що вони прикидаються друзями, і дуже успішно.

Привиділося, ніби сліпне — насправді вирішите не звертати уваги на труднощі, але з-за цього ситуація стане тільки гірше. Якщо замість органів зору у співрозмовника виявилися порожні очниці, виходить, варто приготуватися до важким випробуванням. Не виключаються хворобу або навіть смерть.

У сновидінні у вас течуть сльози — наяву відбудеться щось не дуже значне, але приємне. Прийдешня подія змусить вас сподіватися на краще.

Сонник Гришиній

В інтерпретації цього тлумача образ має наступне значення:

 • якщо в сні у вас хороший зір, значить, чекає щастя і міцне здоров’я;
 • а ось бачити погано або з працею піднімати повіки — сигнал про те, що чекають збитки, інші труднощі;
 • відчувати, ніби на слизову потрапила смітинка, що заважає- ваша совість нечиста. Це також ознака неправильного розвитку;
 • більмо говорить про обман, про те, що доведеться довго піклуватися про дітей, оскільки вони самі цього зробити не можуть;
 • втратили одного з органів зору — втілення заплутаності у справах, марних зусиль і інших лих;
 • якщо очне яблуко витікає в сновидінні, значить, будете мучитися із-за власних вчинків;
 • осліпнути сниться до зради або смерті близьких людей;
 • якщо у вас дуже тьмяні або нещасні очі в дзеркалі, значить, доведеться період бід і проблем;
 • сильно вирячені, практично вилазять з очниць — ознака черствості;
 • замість органів зору лише порожні западини — втілення інтуїції, дару передбачення;
 • третє око пророкує жінці швидке народження дитини. Також він вказує на ризик зруйнувати все, що так довго створювали.

Сучасний Сонник

У цьому толкователе образ розцінюють як ознака неприємних подій. Найчастіше він уособлює підступи ворогів, їх інтриги і плани по руйнуванню вашого щасливого життя. Закоханій людині бачення вказує на те, що потрібно бути обережніше. Ймовірно, найближчим часом другу половинку спробує завоювати серйозний суперник. Погане значення мають сни, у якому ви бачите власну травму або одноокого людини. Пошкодження органів зору вказують на прийдешні неприємності, біди і серйозні втрати.

Сонник Цвєткова

Як вважав езотерик, сам по собі образ уособлює дітей. Якщо сниться обличчя, на якому немає очей, або вони виглядають дивно, то це віщує вдалі зміни, в тому числі в діловій сфері. Косий людина передбачає матеріальне благополуччя. Якщо за вами спостерігають, це свідчить про наявність суперника. Приснився погляд тварини — до заздрості чи ревнощів. Одноокий співрозмовник вказує на підозру. Якщо ж був один зайвий очей, значить, ризикуєте зробити помилку. Повністю осліпнути — поганий знак. Він пророкує хворобу дитини або порушення даної обіцянки.

Сонник - тлумачення снів