До чого сниться лист в конверті отримувати, писати або читати лист

Лист в сновидіннях може передбачати те, що ви і справді отримаєте новину найближчим часом. Цей образ може свідчити про позитивні чи негативні зміни, в залежності від деталей сну. У статті ми розглянемо, до чого сниться лист, з точки зору декількох авторитетних джерел.

Підсвідомість

Щоб проаналізувати значення символу з підсвідомої точки зору, необхідно згадати, ви відправляли або отримували послання в нічному видінні. Писати лист уві сні конкретній людині – знак того, що вам є чим поділитися з ним. Мова може йти про невисловлених емоціях, якихось думках. Подумайте, чи немає між вами недомовленості в реальному світі.

До чого сняться листи в конвертах, якщо їх багато – до натяків підсвідомості на невірність ваших вчинків. Ймовірно, ви робите те, в чому не впевнені, сумніваєтеся, і на підсвідомому рівні усвідомлюєте марність своїх дій. Спробуйте згадати – чи змогли ви прочитати в результаті повідомлення? Якщо так, то про що йшла мова? У тексті може міститися підказка для вас.

Народний сонник

У класичній інтерпретації пропонують наступні розшифровки того, до чого сниться лист в конверті:

 • привиділося, ніби вам особисто вручає листоноша – належить отримати не самі приємні звістки;
 • замовне послання говорить про те, що станеться нещасний випадок на дорозі, тому слід бути обережніше;
 • до чого сниться лист від колишнього коханого, який тепер далеко від вас – до того, що ви жалкуєте про допущені помилки і мрієте все виправити;
 • у сновидінні вам помилково доставили повідомлення, призначене іншій людині – в реальному світі вкажуть на те, що ви неправі. Це зроблять з кращих спонукань, але ви воспримите намір, як особисту образу;
 • до чого сниться читати чуже лист – до того, що перестанете приймати самостійні рішення в питаннях бізнесу;
 • хтось відправив злий анонімку з доносом на вас – не варто сподіватися на краще. Станеться щось неприємне, і це перекреслить всі плани;
 • якщо у записці містилися погрози, значить, потрапите в непросту ситуацію;
 • у сновидінні хтось порвав папір на клаптики, а ви складаєте їх, щоб прочитати – наяву втратите дружнє розташування важливих людей;
 • відправляти кому-небудь повідомлення – успіх буде супроводжувати у всіх починаннях;
 • писати записку рідним людям, родичам – насправді належить зробити велику покупку, а також отримати несподіваний прибуток.

Сонник Фрейда

Як вказував психоаналітик, лист уві сні персоніфікує жінку і її статеву систему. Тому будь-які дії з предметом так чи інакше пов’язані з сексуальною близькістю.

Отримати лист у сні від представника протилежної статі – насправді прагнете до нового нестандартного досвіду в інтимній сфері. Якщо ж вам надіслав його представник вашої статі, значить, мрієте про груповому сексі (якщо сниться чоловікові) або про лесбійський досвід (для жінок).

У сновидінні самому писати послання на гарному папері представника своєї статі – ознака того, що замислюєтеся про одностатеві сексуальні зв’язки. Писати протилежної статі – в реальності у вас все відмінно в інтимних стосунках з партнером.

Якщо пишіть щось на клаптику паперу, значить, вас не влаштовує сексуальне життя. Розривати конверт – символ того, що попереду бурхливий статевий акт. Сниться, що дуже чекаєте записку – хочете вступити в лесбійський близькість (для жінок), або чекаєте інтимної зустрічі з партнеркою (для чоловіків).

Сонник Міллера

У поданні цього сонника, отримати лист від чоловіка або жінки може мати таке значення:

 • якщо воно було замовним, то виникнуть грошові труднощі (у вас або у знайомих), які негативно позначаться на дружніх зв’язках. Жінці подібне бачення вказує на можливість отримання фінансової незалежності, але нечесним шляхом;
 • анонімне послання говорить, що вас образить той, кого ви навіть не знаєте;
 • приснилося, що самі пишете анонімку – насправді ревнуєте до людини, яку вважаєте себе краще;
 • у соннику читати лист з неприємними звістками – символ швидкої хвороби або ускладнень;
 • навпаки, радісні вести віщують позитивні зміни в житті сновидца;
 • використання синіх чорнил вказує на постійність, успіх у справах і в особистих відносинах;
 • червоні чорнила – знак розлуки, ревнощів і непомірних підозр;
 • жінці сниться, що притискає лист від коханої у сні до серця – будете переживати за супротивниці;
 • білі чорнило на чорному папері – ознака того, що вами опанує депресія і розчарування. Допомога запропонують близькі люди, і вам не потрібно відмовлятися;
 • отримали послання, але не змогли його прочитати – наяву втратите щось важливе;
 • сниться, що надіслану вами записку перехопили – вороги намагатимуться зруйнувати репутацію;
 • намагатися вкрасти послання, яке призначене другій половинці – наяву будете вести себе не найкращим чином. Не виключається зрада з вашого боку.

Сонник Ванги

Провісниця пропонувала враховувати, що саме містилося в посланні. Наприклад, приємні новини говорять про те, що ви будете свідком подій, які відіб’ються на вашому емоційному стані. Якщо ж звістка засмутила вас, то це вказує на ваш чуйний характер. Ви завжди допомагаєте тим, хто цього потребує, тому не соромтеся вдатися до підтримки близьких, якщо вона буде потрібна.

У соннику відправляти лист за кордон, комусь із рідних і повідомляти неприємні звістки – символ того, що ризикуєте опинитися втягнутим у неприємну історію. Остерігайтеся цього, оскільки інакше доведеться піти проти власної совісті і переконань.

Сонник Лоффа

Тлумач визначав, що отримати повідомлення, але не зуміти прочитати з якоїсь причини – втілення подвійності вашої свідомості. З одного боку, ви мрієте розкритися іншій людині. З іншого – прагнете до збереження свободи дій. Інша інтерпретація образу – ви щось зробили і тепер хочете покаятися у своєму вчинку. Можливо, вам просто здається, що оточуючі вас не розуміють, бо ви не вмієте чітко формулювати власну позицію.

У соннику лист від померлого або живої людини, яку ви змогли прочитати, може бути підказкою до реальних подій. Постарайтеся проаналізувати зміст записки, щоб точно інтерпретувати значення сну.

Сонник Хассе

У поданні цього тлумача, отримувати послання – це символ швидкого збагачення. Упро сон я писала прощальний лист хлопцю або щось ще – незабаром отримаєте цікаві і важливі новини. Якщо запечатываете конверт, значить, у вас є секрет. Виявити чиєсь повідомлення – до підвищення на службі. Якщо приснилося, що втратили записку – в реальності отримаєте погані новини. Розкривати конверт – ризикуєте стати жертвою пограбування.

Сонник Цвєткова

Як вказував езотерик у своєму соннику, перебирати листи і газети – це знак того, що не треба поспішати. Листоноша віддає послання прямо в руки – розкриється якийсь секрет. Якщо повідомлення було багато, то прийдуть новини здалеку. Замовне послання вказує на ревнощі й неприємності в сімейному житті. Запечатувати конверт – сигнал про те, що передбачаються позитивні зміни.

Сонник - тлумачення снів